Відкрите бета-тестування Total War: Arena уже не за горами

Мало-помалу Total War: Arena пройшла етап закритого бета-тестування та наблизилася до відкритої частини. Сьогодні Wargaming Alliance та Creative Assembly анонсували дату початку відкритого бета-тестування Total War: Arena. Командна free2play стратегія в реальному часі стане доступна для всіх бажаючих 22 лютого. У цей же день в Total War: Arena з’явиться нова фракція — Карфаген. Її війська, у тому числі знамениті бойові слони, підпорядковуватимуться Ганнібалу та Гасдрубалу.

Ганнібал Барка — не тільки найвеличніший полководець Карфагену та найнаполегливіший суперник Риму, а ще й один із найкращих знавців тактики всіх часів. Загони під його командуванням пересуваються дуже швидко, щоби нанести противнику вирішальний удар лютою атакою. Молодший брат Ганнібала, Гасдрубал, робить ставку на швидкі набіги, а також уміє підсилювати свої війська й послаблювати ворожі.

Пунічна армія різноманітна. У карфагенян є міцна й рухлива піхота, що озброєна списами та мечами, чудові вершники, які вміють метати дротики, та славнозвісні слони. Ці гіганти не схожі на інші загони в грі: вони майже не вразливі для мечників та списоносців противника і здатні топтати ворогів ногами.

Уміння братів Барка, у поєднанні з особливостями їхніх загонів, роблять армію Карфагену грізною та непередбачуваною силою. Гравець, що керує нею, отримує велику свободу у виборі тактичних маневрів та може зіграти вирішальну роль на полі бою.

До 19 лютого у Total War: Arena можуть потрапити всі охочі. Кожен учасник тижня відкритого доступу автоматично потрапляє в програму «Безсмертні» та отримає нагороду після старту відкритого бета-тестування. Перед тим як Ганнібал, Гасдрубал та слони долучаться до нескінченної битви, сервери Total War: Arena повинні відправитися на технічне обслуговування. Вони будуть відключені з 19 лютого до початку тестування.

Читайте також

Гра Східних Престолів. Огляд Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms

Стрім Total War: Three Kingdoms

Total War Saga: Thrones of Britannia затримається на два тижні

Total War Saga: Thrones of Britannia

Total War: Rome 2 продовжує обростати доповненнями, не зважаючи на вік

Total War: Rome 2

Total War Saga: Thrones of Britannia не вимогливіша за фентезійну попередницю

Total War Saga Thrones of Britannia

Total War тепер теж підлизує китайцям. Зустрічайте, Three Kingdoms!

Нова частина Total War у історичному сеттинґу вже у розробці

Новий трейлер Total War: Warhammer зібрав весь безкоштовний вміст гри

Популярне