Відкрите бета-тестування Total War: Arena уже не за горами

Мало-помалу Total War: Arena пройшла етап закритого бета-тестування та наблизилася до відкритої частини. Сьогодні Wargaming Alliance та Creative Assembly анонсували дату початку відкритого бета-тестування Total War: Arena. Командна free2play стратегія в реальному часі стане доступна для всіх бажаючих 22 лютого. У цей же день в Total War: Arena з’явиться нова фракція — Карфаген. Її війська, у тому числі знамениті бойові слони, підпорядковуватимуться Ганнібалу та Гасдрубалу.

Ганнібал Барка — не тільки найвеличніший полководець Карфагену та найнаполегливіший суперник Риму, а ще й один із найкращих знавців тактики всіх часів. Загони під його командуванням пересуваються дуже швидко, щоби нанести противнику вирішальний удар лютою атакою. Молодший брат Ганнібала, Гасдрубал, робить ставку на швидкі набіги, а також уміє підсилювати свої війська й послаблювати ворожі.

Пунічна армія різноманітна. У карфагенян є міцна й рухлива піхота, що озброєна списами та мечами, чудові вершники, які вміють метати дротики, та славнозвісні слони. Ці гіганти не схожі на інші загони в грі: вони майже не вразливі для мечників та списоносців противника і здатні топтати ворогів ногами.

Уміння братів Барка, у поєднанні з особливостями їхніх загонів, роблять армію Карфагену грізною та непередбачуваною силою. Гравець, що керує нею, отримує велику свободу у виборі тактичних маневрів та може зіграти вирішальну роль на полі бою.

До 19 лютого у Total War: Arena можуть потрапити всі охочі. Кожен учасник тижня відкритого доступу автоматично потрапляє в програму «Безсмертні» та отримає нагороду після старту відкритого бета-тестування. Перед тим як Ганнібал, Гасдрубал та слони долучаться до нескінченної битви, сервери Total War: Arena повинні відправитися на технічне обслуговування. Вони будуть відключені з 19 лютого до початку тестування.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

Sony втратила ще один ексклюзив PS5 — ААА шутер у стилі Call of Duty

deviation

Sega скасувала шутер Hyenas від творців Total War. Гра мала вийти за кілька місяців

hyenas

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Total War Shogun 2

SEGA анонсувала командний шутер з розкраданням мерчу

Hyenas

Для Total War Saga: Troy готують “міфічне” доповнення

Total War Saga: Troy

Creative Assembly тизерять ігролад Total War: Warhammer III

Total War: Warhammer III

Оприлюднено системні вимоги Total War: Rome Remastered

Total War: ROME REMASTERED