Відкрито передзамовлення одразу на три книги за франшизами Warhammer 40.000 та World of Warcraft

Марафон анонсів від видавництва Molfar Comics продовжується. Видавництво у Facebook повідомило нам про відкриття передзамовлень на такі проєкти, як Warhammer 40.000 – «Привиди Ґонта. Перший та Єдиний», Warhammer 40.000 – «Воїни Ультрамара» і World of Warcraft – «Припливи пітьми». Усі ці книги зможуть відправитись до своїх власників орієнтовно 24-27 серпня.

У Warhammer 40.000 – «Привиди Ґонта. Перший та Єдиний» пройдіть довгий і складний шлях Хрестового походу разом з Єдиним полком, комісаром-полковником Ібрамом Ґонтою і Танівським Першим, щоб повернути сектор під владу Імперіуму. Під час довгої подорожі безліч неприємностей спіткатиме бійців: від зради і намагання вбити головнокомандуючого до зародження справжньої анархії у рядах бійців. Як виявиться, вороги не завжди по той бік поля боя. На час передзамовлення ціна книги становитиме усього 320 грн, замість 370 грн.

Warhammer 40.000 – «Воїни Ультрамара» розповість про героїчну боротьбу Ультрамаринів — неперевершенних воїнів, на чию землю ступило військо Великого Пожирача. Щоб добро змогло перемогти темну навалу, яка насувається на світ Тарсіс Ультра та знищує все на своєму шляху, відважному капітану доведеться виконати небезпечну і незвичайну місію, успішне завершення якої, суттєво допоможе на полі бою. Також, окрім основної історії, ви зможете ознайомитись з оповіданням «Левіафан», у якому Ультрамарини протистоятимуть жахіттям флотів-роїв. На період передзамовлення ціна книги становитиме 360 грн, замість 430 грн.

World of Warcraft – «Припливи пітьми» перенесе вас у світ Азероту, на просторах якого, ви зможете долучитись до визвольної боротьби, щоб зупинити безжальну навалу Орди і прогнати окупантів зі своєї території. Проте, які б не були відважні і вмотивовані воїни, все ж, щоб протистояти ворогам, недостатньо сил і спротиву одного народу. Лише Альянс людських королівств, ельфів, дворфів і тролів матиме хоч якісь шанси вийти на рівний бій з завойовниками і перемогти їх. Придбати книгу можна за 305 грн, замість 360 грн.

Наприкінці хочемо нагадати, що Видавництво Molfar Comics також повідомило про початок передзамовлення на артбук «Світ гри Diablo» і три мальовані історії: «Книга магії з нуля. Том 4», «Дівчинка з того боку. Том 1» та «Наречена чаклуна. Том 1», про які ми описували раніше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Ігромаг» стартував передзамовлення на муркітливу настільну гру «Буп»!

Буп. Ігромаг

Стартувало передзамовлення настільної гри «Поклик Ктулху»

Поклик Ктулху

«Ігромаг» відкрив передзамовлення насичених чорним гумором настілок «Пекельний трамвай» і «Цинічні історії»

Цинічні історії

Відкрито передзамовлення настільної гри «Майстерня»

woodcraft

Стартувало передзамовлення п’ятого тому «Скотта Пілігрима»

Скотт пілігрим

Відкрито передзамовлення артбуку по серіалу «Любов, Смерть і Роботи»

Любов, Смерть і Роботи

«Нескінченна зима» наближається. «Ігромаг» відкрив передзамовлення базової гри та доповнення «Пращури»

Нескінченна зима

Задонать та виграй манґи! MangUA запускає збір на підтримку ГУР та 116 ОМБР — «Лютий банкай»

Лютий банкай меч

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: