«Відьмак 3» зараз популярніший, ніж будь-коли — і все завдяки серіалу

Вихід серіалу «Відьмак» від Netflix спровокував такий спалах зацікавлення, що кількість гравців, які одночасно грають в The Witcher 3: Wild Hunt у Steam зараз є більшою, ніж будь-коли. Таких показників гра не мала навіть у 2015 році в мить свого релізу.

Тоді кількість одночасних гравців складала 92 000 людей, у той час як останні дані від SteamDB, Steamcharts та статистики Valve свідчать уже про 94 000. Це миттю дозволило «Відьмаку 3» перегнати такі популярні ігри з вільним доступом, таких як Path of Exile, Warframe та Team Fortress 2.

Дві попередні частини, The Witcher: Enhanced Edition та The Witcher 2: Assassins of Kings, теж увійшли до переліку 100 ігор із найбільшою кількістю гравців у Steam, сягнувши позначки 12 100 і 6 600 людей відповідно.

Слід зауважити, що в статистиці не враховувалися видання The Witcher 3: Wild Hunt на будь-яких інших платформах та сервісах, а отже сумарні показники можуть бути кількакратно більшими. Черговий успіх гарної RPG. Добре, коли на нього також може вплинути вихід гучного серіалу і приємні знижки в магазинах.

Читайте також

Ця 30-сантиметрова фігурка Ґеральта має страшну пику

The Witcher 3

The Witcher 3 святкує свою п’яту річницю

The Witcher 3

Розклад 24-годинного стріму! (старт 18 квітня об 11:00)

Патч до “Відьмака 3” дозволить крос-сейв між Switch і ПК… Але коли він вийде?

witcher 3

The Witcher 3 (й не тільки) з’явиться в Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Cyberpunk 2077 буде коротшою за “Відьмака 3”

Cyberpunk 2077

Про що шкодують CD Projekt Red у третьому “Відьмаку”

Vovkulaka: Екранізація коміксу «Максим Оса», Відьмак 3, плани та прогнози на 2020

Vovkulaka