Встигніть отримати Fallout 1, Fallout 2 та Fallout Tactics цілком безкоштовно

Сьогоднішня святкова роздача від Epic Games Store видалася особливо щедрою, адже ви можете отримати не одну, а одразу три безкоштовних гри. До 18:00 п’ятниці ви можете назавжди забрати собі у бібліотеку Fallout 1, Fallout 2 та Fallout Tactics.

Не забувайте використовувати наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Також ви можете використовувати його для будь-яких інших покупок в Epic Games Store та Fortnite. Вам не важко, нам — приємно!

Fallout 1 — це постапокаліптична рольова гра, у якій гравцям дають систему, що дозволяє проходити гру кардинально різними типами персонажів, робити значущі рішеннями та розвати персонажа як забажаєте. Досліджуйте спустошені руїни цивілізації золотого віку. Розмовляйте, прокрадайтеся або пробивайтеся повз мутантів, гангстерів і роботів-супротивників. Та найголовніше, приймайте правильні рішення, інакше ви можете стати ще одним полеглим героєм на пустках…

Fallout 2 — це продовження схваленої критиками гри, яка вивела жанр рольових ігор з підземель у динамічне апокаліптичне ретро-майбутнє. Опановуючи навички та риси свого персонажа для виживання, змушує вас вистояти в постядерному світі.

Fallout Tactics — це спін-офф основної франшизи, який дає гравцям можливість зібрати свій відряд та вступати у покрокові тактичні бої! У ці похмурі часи Братство – ваше Братство – це все, що стоїть між знову розпаленим полум’ям цивілізації та виючою, опроміненою пустелею.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Invincible Presents: Atom Eve та Call of the Wild: The Angler

Invincible Presents: Atom Eve

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2

FlatOut: Ultimate Carnage несподівано отримала патч із підтримкою Steam Deck

FlatOut: Ultimate Carnage - Collector's Edition

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Astro Duel 2

Astro Duel 2

Виконавчий продюсер серіалу Fallout вважає його «майже як Fallout 5»

p.ua.fallout 2

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Aerial_Knight’s Never Yield

Aerial_Knight's Never Yield

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy Forever