Встигніть отримати Fallout 1, Fallout 2 та Fallout Tactics цілком безкоштовно

Сьогоднішня святкова роздача від Epic Games Store видалася особливо щедрою, адже ви можете отримати не одну, а одразу три безкоштовних гри. До 18:00 п’ятниці ви можете назавжди забрати собі у бібліотеку Fallout 1, Fallout 2 та Fallout Tactics.

Не забувайте використовувати наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Також ви можете використовувати його для будь-яких інших покупок в Epic Games Store та Fortnite. Вам не важко, нам — приємно!

Fallout 1 — це постапокаліптична рольова гра, у якій гравцям дають систему, що дозволяє проходити гру кардинально різними типами персонажів, робити значущі рішеннями та розвати персонажа як забажаєте. Досліджуйте спустошені руїни цивілізації золотого віку. Розмовляйте, прокрадайтеся або пробивайтеся повз мутантів, гангстерів і роботів-супротивників. Та найголовніше, приймайте правильні рішення, інакше ви можете стати ще одним полеглим героєм на пустках…

Fallout 2 — це продовження схваленої критиками гри, яка вивела жанр рольових ігор з підземель у динамічне апокаліптичне ретро-майбутнє. Опановуючи навички та риси свого персонажа для виживання, змушує вас вистояти в постядерному світі.

Fallout Tactics — це спін-офф основної франшизи, який дає гравцям можливість зібрати свій відряд та вступати у покрокові тактичні бої! У ці похмурі часи Братство – ваше Братство – це все, що стоїть між знову розпаленим полум’ям цивілізації та виючою, опроміненою пустелею.

Читайте також

Покрокову стратегію Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War безкоштовно роздають в Epic Games Store

warhammer 40,000 gladius relics of war

Epic Games Store росте як на дріжджах і викочує інструменти для саморозміщення

Epic Games Store

Fallout тепер має озвучку для більш ніж 40 NPC завдяки модерам

Fallout 2

Отримайте пригодницьку головоломку Call of the Sea безкоштовно

epic games store

Отримайте симулятор промислової імперії Rise of Industry безкоштовно

rise of industry

Отримайте симулятор оператора дрона Duskers безкоштовно

duskers

Отримайте стелс-екшн Dishonored: Death of the Outsider та симулятор City of Gangsters безкоштовно

dishonored death of the outsider

Свинар проти кілерів: отримайте безкоштовно трилер Adios

adios

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: