Встигніть закупитись іграми Deep Silver та отримайте Deadlight: Director’s Cut безкоштовно

У крамниці GOG розпочався розпродаж, у якому можна купити ігри Deep Silver зі знижкою до 80%. Крім того, купивши будь-яку гру Deep Silver на цьому розпродажі, ви можете отримати безкоштовно Deadlight: Director’s Cut. Акції діють до 22 березня, тож поспішіть!

У цьому розпродажі ви можете придбати Metro Exodus всього за 6.79$, замість звичних 19.99$, Wasteland 3 (наш огляд) за 16.74$, Outward за 5.99$, Iron Harvest (наш огляд) за 18.19$, Killer is Dead (наш огляд) за 2.51$, а ігри серії Saint Row коштуватимуть вам менше 2$. Це далеко не всі ігри по знижці, а ознайомитись з повним переліком можна за цим посиланням.

Як вже було сказано раніше, купивши будь-яку гру на розпродажу, ви безкоштовно та назавжди отримаєте собі у бібліотеку Deadlight: Director’s Cut. Події гри розповідають про спалах зомбі-вірусу, що знищив будь-яку надію повернути життя до нормального стану, тепер люди можуть лише виживати. Біжіть, ховайтеся та пробивайтеся через натовпи нежиті, граючи за Рендалла, який намагається знайти свою сім’ю в цьому неймовірному, крихкому, зруйнованому світі.

Читайте також

Оголошено системні вимоги Metro: Exodus для Mac та Linux

Metro Exodus

У GOG розпочався весняний розпродаж зі знижками до 92%

Mad Max

Отримайте Metro 2033 безкоштовно і закупіться іграми серії по знижці

Покращену Metro Exodus не вийде запустити без RTX

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Серії Metro — 10 років! 4A Games анонсували нові ігри в цьому всесвіті

Metro Exodus

Wasteland 3 подолала планку в 1 000 000 гравців

wasteland 3

Слуги народу. Огляд Wasteland 3

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: