Встигніть закупитись іграми Deep Silver та отримайте Deadlight: Director’s Cut безкоштовно

У крамниці GOG розпочався розпродаж, у якому можна купити ігри Deep Silver зі знижкою до 80%. Крім того, купивши будь-яку гру Deep Silver на цьому розпродажі, ви можете отримати безкоштовно Deadlight: Director’s Cut. Акції діють до 22 березня, тож поспішіть!

У цьому розпродажі ви можете придбати Metro Exodus всього за 6.79$, замість звичних 19.99$, Wasteland 3 (наш огляд) за 16.74$, Outward за 5.99$, Iron Harvest (наш огляд) за 18.19$, Killer is Dead (наш огляд) за 2.51$, а ігри серії Saint Row коштуватимуть вам менше 2$. Це далеко не всі ігри по знижці, а ознайомитись з повним переліком можна за цим посиланням.

Як вже було сказано раніше, купивши будь-яку гру на розпродажу, ви безкоштовно та назавжди отримаєте собі у бібліотеку Deadlight: Director’s Cut. Події гри розповідають про спалах зомбі-вірусу, що знищив будь-яку надію повернути життя до нормального стану, тепер люди можуть лише виживати. Біжіть, ховайтеся та пробивайтеся через натовпи нежиті, граючи за Рендалла, який намагається знайти свою сім’ю в цьому неймовірному, крихкому, зруйнованому світі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Helldivers, Titanfall 2, Divinity: Original Sin — Що придбати до 100 гривень у Steam?

Helldivers 1

Передзамовлення Armored Core VI зі знижкою в 30% — Що придбати на літньому розпродажі FxyGames

armored core 6

Metro: Exodus — До здійснення мрії! (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 07 27 114012

Як розвивалася серія ігор Metro? (Аномальний Притулок)

1111

Dead Island 2 насправді не dead

Deep Silver

Космічний кораблик проти Культу — Стрім Chorus

chorus

У GOG почався розпродаж до “Чорної п’ятниці”. Знижки сягають 85 відсотків

GOG

Встигніть купити Expansion Pass для Wasteland 3 зі знижкою

Wasteland 3