Dead Island 2 насправді не dead

Анонсована ще у 2014 році, Dead Island 2 й досі не отримала навіть приблизної дати релізу, та й загалом майбутнє гри було нечітким. Однак під час недавньої Q&A сесії Embracer Group, виконавчий директор Ларс Вінґефорс натякнув, що Dead Island 2 зовсім не “dead”, й може вийти до 31 березня 2023 року.

Люди вже давно поставили хрест на Dead Island 2, не знаючи, чи проєкт ще живий. Але можна чітко сказати — він живий. Я, принаймні, очікую реліз цього, а, ні, вибачте, наступного фінансового року.

розповів ведучий Q&A сесії Оскар Еріксон

Сам Ларс Вінґефорс не говорив безпосередньо про Dead Island 2. Він зауважив, що не може це робити, оскільки гра ще не була нормально анонсована видавцем. Однак він додав, що зараз ведуться роботи над одним AAA-проєктом, яким потенційно є Dead Island 2, і що він в захваті від нього.

Deep Silver, які володіють студією Dambuster Studios, що працює над грою, теж не поділились жодними подробицями про гру, лише підтвердили, що Dead Island 2 зараз перебуває в «активній розробці», а більше розкажуть, уже коли будуть готові.

Dead Island 2 має довгу історію. Про гру заговорили ще в 2014 році, а її розробкою з 2012 року мала займатися студія Yager Development (автори Spec Ops: The Line). Пізніше, у 2015 році, Yager прибрали з проекту, а їм на заміну взяли студію Sumo Digital. Але й цього разу все закінчилось тим, що у 2019 розробників знову замінили на Dambuster Studios, яка є внутрішньою студією Deep Silver.

Події гри, за попередньою інформацією, повинні відбуватися через кілька місяців після Dead Island та Dead Island: Riptide. Гравців мали перенести у різноманітні локації по всій Калфіорнії, на відміну від вигаданого острова Баноі з першої частини. Тоді ж обіцяли нові бойові механіки та вже знайомі по першій частині крафт й режим люті, який є спеціальною формою атаки, що змінюється залежно від обраного персонажа.

Свіжіших подробиць гри поки немає, але, можливо, Deep Silver поділяться ними десь цього року, якщо реліз Dead Island 2 й справді запланований на кінець 2023 фінансового року (березень-червень 2023).

Читайте також

Космічний кораблик проти Культу — Стрім Chorus

chorus

Koch Media стала видавцем фізичних копій S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

Metro Exodus подешевшала майже на 200 гривень

Metro Exodus

Dead Island 2 та нову Metro не покажуть під час E3

dead island 2

Встигніть закупитись іграми Deep Silver та отримайте Deadlight: Director’s Cut безкоштовно

Реліз Iron Harvest у Epic Games Store затримується

Iron Harvest

Відкритий бета-тест стратегії Iron Harvest розпочнеться 30 липня

iron harvest

Dead Island 2 досі не вийшла, та в неї можна зіграти

dead island 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: