web analytics

Dead Island 2 насправді не dead

Анонсована ще у 2014 році, Dead Island 2 й досі не отримала навіть приблизної дати релізу, та й загалом майбутнє гри було нечітким. Однак під час недавньої Q&A сесії Embracer Group, виконавчий директор Ларс Вінґефорс натякнув, що Dead Island 2 зовсім не “dead”, й може вийти до 31 березня 2023 року.

Люди вже давно поставили хрест на Dead Island 2, не знаючи, чи проєкт ще живий. Але можна чітко сказати — він живий. Я, принаймні, очікую реліз цього, а, ні, вибачте, наступного фінансового року.

розповів ведучий Q&A сесії Оскар Еріксон

Сам Ларс Вінґефорс не говорив безпосередньо про Dead Island 2. Він зауважив, що не може це робити, оскільки гра ще не була нормально анонсована видавцем. Однак він додав, що зараз ведуться роботи над одним AAA-проєктом, яким потенційно є Dead Island 2, і що він в захваті від нього.

Deep Silver, які володіють студією Dambuster Studios, що працює над грою, теж не поділились жодними подробицями про гру, лише підтвердили, що Dead Island 2 зараз перебуває в «активній розробці», а більше розкажуть, уже коли будуть готові.

Dead Island 2 має довгу історію. Про гру заговорили ще в 2014 році, а її розробкою з 2012 року мала займатися студія Yager Development (автори Spec Ops: The Line). Пізніше, у 2015 році, Yager прибрали з проекту, а їм на заміну взяли студію Sumo Digital. Але й цього разу все закінчилось тим, що у 2019 розробників знову замінили на Dambuster Studios, яка є внутрішньою студією Deep Silver.

Події гри, за попередньою інформацією, повинні відбуватися через кілька місяців після Dead Island та Dead Island: Riptide. Гравців мали перенести у різноманітні локації по всій Калфіорнії, на відміну від вигаданого острова Баноі з першої частини. Тоді ж обіцяли нові бойові механіки та вже знайомі по першій частині крафт й режим люті, який є спеціальною формою атаки, що змінюється залежно від обраного персонажа.

Свіжіших подробиць гри поки немає, але, можливо, Deep Silver поділяться ними десь цього року, якщо реліз Dead Island 2 й справді запланований на кінець 2023 фінансового року (березень-червень 2023).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Embracer Group втратила 1,7 млрд доларів за 2023 рік

dead island 2

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

1387 звільнень, 29 скасованих ігор і 16 втрачених студій. Embracer Group поділилася досягненнями за пів року

embracer

Встигніть безкоштовно забрати Dead Island: Riptide на честь анонсу дати появи Dead Island 2 у Steam

Dead Island: Riptide

Embracer Group скасувала 15 ігор і продовжує втрачати гроші

embracer

Британські страховики продають комбо: похорон і зомбі-вечірку в стилі Dead Island 2

Dead Island 2

Бий, трощи, насолоджуйся. Огляд Dead Island 2 (Артем Лис)

dead island 2 ОГЛЯД thumb 3 2

Огляд Dead Island 2 – Класно, але.. (Падон)

notext