web analytics

Вийшов трейлер українського фільму жахів «Конотопська Відьма»

«Конотопська Відьма» — перший фільм з майбутньої лінійки жахів від медіагрупи FILM.UA. У центрі яких героїні з міфологічним бекграундом, що борються зі злом на тлі подій сучасної України. Перша стрічка розповідає історію кривавої та жорстокої помсти прадавньої відьми з Конотопу російським окупантам — вбивцям її коханого.

Обережно, трейлер містить кадри 18+

Помсти хочеш?

Автором ідеї та сценаристом виступив Ярослав Войцешек, режисером фільму — Андрій Колесник, для якого стрічка є повнометражним кінодебютом. Спродюсувала картину Ірина Костюк у доробку якої франшиза «Скажене весілля» та найуспішніша європейська анімація 2023 року «Мавка. Лісова пісня» (наш огляд).

Оператор фільму — Костянтин Пономарьов, за VFX відповідала команда Postmodern Postproduction — постпродакшн-студія у складі медіагрупи FILM.UA. Костюми головної героїні створила Ірина iSky, військова фотографиня 59 бригади ім. Якова Гандзюка. Також завдяки її зусиллям актори, що зіграли росіян, знімалися у справжній затрофеєній російській формі. Додаткового саспенсу фільму надає й музика, яку спеціально для фільму створив композитор Олександр Чорний.

Головну роль у фільмі втілила акторка Тетяна Малкова (“Смак свободи”, “Моя улюблена Страшко”), коханого Відьми, Андрія, — Тарас Цимбалюк (“Чорний Ворон”, “Перші дні”, “Жіночий лікар. Нове життя”), тітку — Олена Хохлаткіна (“Памфір”, “Я працюю на цвинтарі”). Загін російських загарбників у фільмі зіграли актори Павло Вишняков, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев, Владислав Вербицький, Ростислав Фоменко, Микита Слободенюк, Микола Головчак, Сергій Аніпченко. Також у фільмі зіграють Віктор Жданов (“Я працюю на цвинтарі”, “Перші дні”) та актори-військовослужбовці Володимир Ращук і Олександр Печериця.

«Конотопська Відьма» — у кіно з 22 серпня 2024 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Почалася відкрита бета українського горор шутера Level Zero: Extraction

level zero extraction

Команда Dead by Daylight втратить 95 працівників внаслідок перебудови

Dead by Daylight

Помсти хочеш? Фільм «Конотопська Відьма» з 22 серпня у кінопрокаті

photo 01

За всесвітом Dead by Daylight створюють кооперативний PvE шутер

the casting of frank stone

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Кооперативну Content Warning безкоштовно роздають у Steam

Content Warning