christin hume hcfwew744z4 unsplash

Використання нейронних мереж для аналізу зображень у Computer Vision

Автор: PlayUA @playua

Хочете зрозуміти, як комп’ютери «бачать‎»‎ світ навколо нас і як можна використовувати ці знання для розв’язання різних завдань? Чи, можливо, ви плануєте опанувати прогресивні технології комп’ютерного бачення й шукаєте відповідний курс? Приєднуйтеся до нашої пригоди у світі Computer Vision, ми відповімо на найпоширеніші питання!

Як працюють нейронні мережі в Computer Vision?

Нейронні мережі — основний інструмент у багатьох завданнях Computer Vision, серед яких розпізнавання об’єктів, класифікація зображень, детекція облич і багато іншого. Але як це відбувається?

У нейронній мережі є певний набір простих елементів — нейронів. Кожен з них отримує вхідні дані, обробляє їх і передає результат до інших нейронів. Функція активації змінює вихідний сигнал нейрона в залежності від його вхідних даних. Це дозволяє мережі «вчитися» на основі великої кількості прикладів, підбираючи оптимальні значення для кожного нейрона.

У задачах Computer Vision зображення зазвичай подаються у вигляді числових значень пікселів. Після цього проводиться багато математичних операцій, щоб розпізнати об’єкти й обробити зображення.

Щоб краще зрозуміти, як працюють нейронні мережі в Computer Vision, розгляньмо деякі приклади застосування цієї технології та поговорімо про те, що можна вивчити на курсі Computer Vision.

Навіщо вивчати Computer Vision?

Computer Vision використовується в різних сферах, тому після навчання на курсі фахівці легко зможуть реалізувати себе. Наприклад, у медицині комп’ютерне бачення застосовується для автоматичної діагностики й аналізу зображень медичних знімків. У сфері безпеки ця технологія допомагає виявляти порушення дорожнього руху й ідентифікувати злочинців. І це лише кілька прикладів.

Вивчення Computer Vision допоможе бути в курсі актуальних технологій обробки зображень і відео, а також здобути практичні навички програмування. Це важливо як для саморозвитку, так і для подальшої кар’єри у сфері ІТ.

З чого розпочати та як навчатись?

Звісно, ви можете знайти кілька безоплатних уроків на теренах інтернету, купити книги про комп’ютерне бачення (будьте готові до того, що більшість підручників доступні лише англійською) та почати занурюватися в цю галузь самостійно. Але краще рішення — чітко структурований курс Computer Vision у провідній ІТ-Академії.

Професійний курс Computer Vision дозволяє зрозуміти технічні аспекти цієї технології та відкрити для себе нові можливості в різних сферах. На курсі студенти вивчають сучасні методи й алгоритми для обробки фото та відео: від розпізнавання облич до детекції об’єктів і класифікації зображень. Крім того, учасники курсу матимуть можливість навчитися програмувати на Python.

Курс розроблений провідними менторами, які мають реальний досвід і готові поділитися не лише теоретичними знаннями, а й практичними порадами та дієвими лайфхаками. Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат, що суттєво підвищить ваші шанси при пошуку роботи мрії. Тому не вагайтеся, реєструйтеся на курс та почніть свій шлях у захопливий світ комп’ютерного бачення!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Повний бак, педаль в підлогу та помилка, що коштувала надто дорого. Огляд другого етапу Кубка світу SimGridxVCO

Автор: Андрій Присяжний

the simgrid x vco grand finals

Дослідження українського міту. Інтервʼю з розробниками гри «Домовик: Цвіт Життя»

Автор: Єрмаков Кірілл

Домовик: Цвіт Життя

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

Автор: Олег Куліков

bg3 bard party

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

Автор: Андрій Присяжний

cs2

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

Автор: Володимир Бортюк

avatar frontiers of pandora

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Автор: Анна Колінчук

Rival Rides

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: