web analytics

Незабаром War Thunder отримає оновлене небо

warthunderheader

Gaijin Entertainment анонсує нову технологію розрахунку неба та хмар у ігровому рушії Dagor Engine 4 та War Thunder зокрема. За їх словами, нова технологія має на меті значно покращити вигляд неба та ефектів зміни часу і жодним чином не вплине на продуктивності вашого комп’ютера.

Ми витратили багато часу на розробку власного підходу до цієї задачі, адже жодне з вже існуючих рішень повністю не задовольняло наші потреби. В результаті, нам вдалось добитися картинки фотографічної якості, яка до того ж не має негативного впливу на продуктивність системи.

Окрім іншого, нова технологія дозволить ввести у окремі режими динамічну зміну часу. А ще, розробники хваляться що кожен елемент на небі повністю відповідає своєму реальному положенню. Тобто, не тільки сонце знаходиться чітко на своїй широті, а й кожна зірка та місяць знаходяться на правильних координатах відповідно даті та часу. Переконатися у цьому ви зможете вже у одному з найближчих патчів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

LEOGAMING та IBox дарують бонуси за поповнення Lineage 2 та Point Blank

Стрімомарафон імені 9 травня

LEOGAMING запускає постійний бонус 5% до будь-якого платежу

Кораблі у War Thunder

Мобільний виживастик The Abandoned вже доступний на Android

Подробиці про фракції у постапокаліптичній Crossout

Купа оновлень у World of Tanks і War Thunder