We Happy Few відкладено до літа

Творці We Happy Few давно не розказували спільноті, як проходить процес розробки майбутньої гри. Довгий час перед нами майоріла можливість зіграти в сиру та невиправдано дорогу версію з дочасного доступу Steam та дата релізу гри: 13 квітня. Й ось хлопці з Compulsion Games випустили ролик, у якому коротко розказали, що ж саме нам слід очікувати.

Основною новиною є те, що гра вийде наприкінці літа. Зараз проект  перебуває на етапі тестування та полірування, за словами розробників гра вже «контентно повна». Тут слід зауважити, що це не стосується версії, яка доступна користувачам дочасного доступу. Оновлень вони вже не отримуватимуть аж до моменту виходу We Happy Few. Щоби компенсувати розчарування гравців, які доволі довго змушені були грати в недороблений продукт, Compulsion Games зробили можливим повернення коштів за We Happy Few до 1 лютого. Та слід пам’ятати, що в момент виходу ціна на гру зросте до $60.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Новий проєкт творців We Happy Few відправить нас досліджувати міти американського півдня

South of Midnight

Антиутопія і не Bioshock? Дивакуватий виживач із Канади | Огляд We Happy Few від Nikattica

BioWare за крок від закриття — PlayNews #365

Anthem

PlayNews #335 — Літня засуха

The Division 2

PlayNews #315 — Fortnite, We Happy Few, Nintendo Labo…

We Happy Few

Стрім We Happy Few | ЗАПИС

Порадник ґеймера: Липень 2016

We Happy Few — перша демонстрація ґеймплею