Як працюватиме система акаунтів у Among Us?

Місяць тому розробники з Innersloth нагадали, що працюють над системою облікових записів для Among Us. Тепер стало відомо, що у грі вона з’явиться вже 31 березня разом із новою мапою Airship. Перед виходом оновлення творці вирішили детальніше пояснити, як і для чого існуватимуть акаунти гри.

По-перше, ви нарешті зможете скаржитися на чітерів або недоброзичливців. Важливо, що репорти перевірятимуть реальні люди, а не боти. Аби не марнувати їхній час, не забудьте вказати причину скарги. Бани через порушення будуть як тимчасовими, так і постійними (створити новий обліковий запис не вийде). До речі, створювати кілька акаунтів дозволять пізніше.

Користуватися загальним чатом зможуть лише власники облікових записів, інші матимуть доступ лише до швидкого чату. Без акаунта ви також не зможете змінювати нікнейм, у такому разі гра видасть вам випадковий.

До речі, розробники також анонсували новий Airship Skin Pack, що міститиме 3 нових скіни, унікальну анімацію вбивства та 13 нових капелюхів. У грі він з’явиться 31 березня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У мультсеріалі Among Us Еллі з The Last of Us озвучить Фіолетову

Among Us

Vampire Survivors анонсувала DLC у світі Among Us та додала дрібку сюжету

vampire survivors Emergency Meeting among us

Among Us перетворять у мультсеріал

Among Us

Що божевільного було на День сміху?

Among us horse

Клон Among Us обійшов оригінал за кількістю гравців

goose goose duck

Творці Among Us поділилися подробицями VR-версії проєкту

Among Us VR

Ghostbusters VR та інші анонси Meta Quest Gaming Showcase 2022

Ghostbusters VR

Цього року в Among Us з’явиться гра в хованки

Among Us