Як працюватиме система акаунтів у Among Us?

Місяць тому розробники з Innersloth нагадали, що працюють над системою облікових записів для Among Us. Тепер стало відомо, що у грі вона з’явиться вже 31 березня разом із новою мапою Airship. Перед виходом оновлення творці вирішили детальніше пояснити, як і для чого існуватимуть акаунти гри.

По-перше, ви нарешті зможете скаржитися на чітерів або недоброзичливців. Важливо, що репорти перевірятимуть реальні люди, а не боти. Аби не марнувати їхній час, не забудьте вказати причину скарги. Бани через порушення будуть як тимчасовими, так і постійними (створити новий обліковий запис не вийде). До речі, створювати кілька акаунтів дозволять пізніше.

Користуватися загальним чатом зможуть лише власники облікових записів, інші матимуть доступ лише до швидкого чату. Без акаунта ви також не зможете змінювати нікнейм, у такому разі гра видасть вам випадковий.

До речі, розробники також анонсували новий Airship Skin Pack, що міститиме 3 нових скіни, унікальну анімацію вбивства та 13 нових капелюхів. У грі він з’явиться 31 березня.

Читайте також

Among Us отримала нові кольори персонажів та поліпшення графіки

Among Us

Epic Games Store роздає Among Us

4 сезон у Fall Guys розпочнеться рівно за тиждень

fall guys

Творці Among Us не забули про обіцянки

Among Us

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Здобутки Sony й Microsoft, феномен Among Us, суд проти Apple — PlayNews 2020

Among Us

Indie World Showcase: всі несподівані релізи Nintendo Switch

The Game Awards 2020: переможці, світові прем’єри та нова Mass Effect

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: