Як працюватимуть сезони у The Division 2?

3 березня The Division 2 (огляд) отримає доповнення “Воєводи Нью-Йорка”, яке не лише дозволить повернутися у “Велике Яблуко” та колосально переробить тутешній лут, а й додасть до гри те, без чого вже не можна уявити сучасні ігросервіси — модель сезонів.

Щотри місяці гра отримуватиме черговий набір як нових розваг, так і нагород (не лише косметики, а й ексклюзивного спорядження). За доброю традицією повний комплект приємнощів дістанеться лише власникам бойової перепустки, але і решта гравців не залишиться без новинок — частина активностей і нагород буде доступною для всіх. То чим же потішить перший сезон The Division 2?

Подане зображення містить точний розклад усіх прийдешніх цікавинок. Кожного місяця нас чекатиме полювання на невідомого зловмисника, тимчасова подія з якоюсь новою хитромудрою механікою та невеличка ліга. Варто відразу попередити затятих PvP-гравців, у яких очі загорілися на слові “ліга”: ні, це винятково PvE-активність.

Почнімо з полювань. Насправді кожен сезон матиме одного прихованого мега-боса, але інформацію про його розташування мають четверо злочинців меншого калібру. Тому спершу нам слід розшукати та знищити оцих посіпак… паралельно займаючись іншими активностями. Власне, всі би й так перепроходили місії чи відбивали контрольні точки, щоби отримати лут, а тут ще й підв’язали додаткове завдання.

А от події та ліги багато в чому схожі. В обох випадках ваше основне завдання — виконувати випробування. Скажімо, перша подія має назву “Зміна полярності” і буде побудована за таким принципом: кожен ворог на мапі матиме певну “полярність” (синю чи червону), а от у гравця вона змінюватиметься після кожної перезарядки зброї. Як можна здогадатися, за червоної полярності ви можете завдавати шкоду тільки “червоним” ворогам, а “сині” будуть невразливі до ваших пострілів, і навпаки. Щокілька днів вас чекатимуть нові випробування, розбиті загалом на 10 етапів. За виконання кожного етапу вас чекатиме скриня зі щоразу ціннішими нагородами — від простих ресурсів і спорядження до рідкісних та навіть екзотичних.

Ліги у свою чергу опиратимуться на новий, героїчний рівень складності. Загалом там вас чекатиме 60 випробувань, пов’язаних із винищенням елітних ворогів та проходження місій. Зважаючи на поступове зростання вимог на кожному етапі випробувань, є сенс припустити, що ліги враховуватимуть спільні результати одного загону чи клану та матимуть глобальну таблицю лідерів (хвилинка реклами нашого клану VusaTarasa). А от система нагород залишиться такою ж, як і в подіях.

Ну і куди ж без бойової перепустки. За традицією вона матиме два ланцюжки з нагородами: безкоштовний (для всіх гравців) та преміум (для власників перепустки). Втім, що приємно, у The Division 2 у безкоштовній ланці гравців не змушують набивати порожнякові рівні, як в інших іграх. Мовляв, ось тобі нагорода на першому рівні, а наступну ти отримаєш аж на 5-му, а потім на 10-му… Ні, розробники вирішили цінувати час гравців, і безкоштовна ланка приносить вам нагороди за кожен новий рівень. Щоправда, їх буде лише 35, тоді як наявність придбаної перепустки піднімає це занчення до звичної всім сотні.

А, ну і найважливіше. Видавництво Ubisoft відоме своїми “заощадниками часу”, які воно пхає куди, тільки можна. The Division 2  не стала винятком. Якщо під кінець сезону вам все ж захотілося всі нагороди з преміум ної ланки, то ви зможете розблокувати їх одним махом… за додаткову платню. Добре хоч ціна такого є нижчою за вартість усієї перепустки, а то подібне рішення видавця взагалі було би диким.

Отакі-от речі чекатимуть “Дивізію 2” у першому сезоні, який пройде з березня по червень. До речі, власники доповнення “Воєводи Нью-Йорка” отримають перепустку першого сезону автоматично — нічого докуповувати не доведеться. Щоправда, офіційний початок першого сезону заплановано на 10 березня, щоби гравці вже пройшли нові завдання, освоїлися зі змінами в лут-системі та змогли нормально підготуватися до нових активностей.

Читайте також

The Division 2 отримає велике оновлення у лютому

The Division

Ubisoft об’єднає одразу кілька серій Tom Clancy’s в одному f2p-шутері

splinter cell

У всесвіті The Division випустять free-to-play та мобільну ігри

The Division 2

У The Division 2 повторюватимуть попередні сезони

Division 2

The Division 2 отримуватиме новий контент ще два роки

The Division 2

У The Division 2 розпочався третій сезон та безкоштовні вихідні

The Division 2

Ubisoft випустили 8-годинну демоверсію The Division 2

The division 2

Tom Clancy’s The Division 2 скоро вийде у Google Stadia

The Division 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: