“Євангеліон” отримав кросовер… з тамаґочі

Несподівані приємні брязкальця мають змогу передзамовити японські шанувальники культового аніме “Євангеліон” (Shinseiki Evangelion, або більш знане у світі як Neon Genesis Evangelion). Evacсhi — це кросовер відомої франшизи з… тамаґочі, що дозволять шанувальникам вирощувати і виховувати 20 різновидів ангелів у якості хатніх тваринок. Усього у колекції три моделі, які мають суто косметичні відмінності, але ідентичні за функціоналом.

Коштує новинка 2,530 йен (близько 18 доларів) і є частиною цілої тенденції — ренесанс LCD-іграшок самі Bandai почали новими старими тамаґочі ще у 2017 році, а цьогоріч естафету підхопили Hasbro, воскресивши лінійку Tiger Electronic Games. Несподівані кросовери для тамаґочі теж не перші, адже до того іграшку схрещували з Call of Duty: Modern Warfare.

Вийде Євачі 13 червня, акурат до запланованої на 27 червня прем’єри четвертого і останнього повнометражного фільму “ребілду” франшизи Evangelion: 3.0+1.0: Thrice Upon a Time. Втім, враховуючи що релізи багатьох аніме перенесли через пандемію COVID-19, ймовірно що це може торкнутись і “Євангеліону” також.

Читайте також

MANGUA #26: Пан Юрій покидає канал або як ми на ComicCon Ukraine з’їздили

MangUA

Що нам покажуть у першому трейлері нового “Декстера”?

Аніме The Witcher: Nightmare of the Wolf вийде вже у серпні

The Witcher: Nightmare of the Wolf

MANGUA #23: Genshin Castelvania або чому Тетія має померти

The Angry Video Game Nerd вперше став іграшкою

Netflix випустить аніме за мотивами Far Cry 3: Blood Dragon

blood dragon anime

MANGUA #22: Афросамурай на Комік Коні отримує Катарсис або як ми знову теревенимо про всяке +Конкурс

Історія антиваксів. Переозвучення від AdrianZP

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: