Карткова гра The Lord of the Rings взимку вийде в дочасний доступ

Всесвіт “Володаря Перснів” не стомлюється надихати творців у всіх можливих видах мистецтва. Не є винятком і ігри, які відтворюють Середзем’я у всіх можливих жанрах від RTS до MMORPG. Тепер до цього жанрового переліку можна додати й карткову гру. Fantasy Flight Interactive оголосили про створення цифрової копії карткової гри за мотивами The Lord of the Rings.

The Lord of the Rings Living Card Game — перша відеогра від Fantasy Flight Interactive. Її особливістю буде орієнтація на самітну гру з можливістю проходження окремих завдань у кооперативі. Зумовлено це жанровою приналежністю гри, адже The Lord of the Rings Living Card Game — не колекційна карткова гра (як Hearthstone чи MTG), а те, що на Заході прийнято називати Living Card Game (Жива карткова гра). Їхня основна відмінність полягає у способі поширення карт.

У колекційних карткових іграх ви розвиваєте свою колоду, купуючи набори, які містять у собі випадкові карти різної рідкісності. А в живих карткових іграх гравець купує уже готові доповнення-пригоди, які містять завчасно визначений набір карт, орієнтований на певний тип гри.

The Lord of the Rings Living Card Game

Перший скріншот гри

У The Lord of the Rings Living Card Game ви керуватимете групою до трьох героїв включно і проводитимете її через різноманітні кампанії. У процесі вам доведеться отримувати нові карти, покращувати свою колоду (вона складатиметься з 30 карт) та купувати нові набори карт, коли вони з’являтимуться. Змагатися вам доведеться з комп’ютерними противниками, і як тільки гра вийде з дочасного доступу, ви зможете об’єднатись із друзями в цій нелегкій справі — дорелізна версія матиме лише синґловий режим.

Вихід гри запланований на початку наступного року в дочасному доступі Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Фанати Середзем’я готуємося! Стала відома дата виходу LotR: Gollum

the lord of the rings gollum

Середзем’я готується до війни у новому трейлері The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

Чому Володарю Перснів не щастить? Як страждали ігри по The Lord of the Rings (Артем Лис)

Персні Влади thumb 5 1

«Володар перснів» сумлінно адаптував невблаганну віру Толкіна в надію

Володар перснів / The Lord of the Rings

Том Бомбадил — це Стен Лі «Володаря перснів»

Том Бомбадил — це Стен Лі «Володаря перснів»

То як Леґолас забрався на ту коняку?

Леґолас / Володар перснів

“Володар перснів” від Amazon набагато дорожче “Гри Престолів”