Карткова гра The Lord of the Rings взимку вийде в дочасний доступ

Всесвіт “Володаря Перснів” не стомлюється надихати творців у всіх можливих видах мистецтва. Не є винятком і ігри, які відтворюють Середзем’я у всіх можливих жанрах від RTS до MMORPG. Тепер до цього жанрового переліку можна додати й карткову гру. Fantasy Flight Interactive оголосили про створення цифрової копії карткової гри за мотивами The Lord of the Rings.

The Lord of the Rings Living Card Game — перша відеогра від Fantasy Flight Interactive. Її особливістю буде орієнтація на самітну гру з можливістю проходження окремих завдань у кооперативі. Зумовлено це жанровою приналежністю гри, адже The Lord of the Rings Living Card Game — не колекційна карткова гра (як Hearthstone чи MTG), а те, що на Заході прийнято називати Living Card Game (Жива карткова гра). Їхня основна відмінність полягає у способі поширення карт.

У колекційних карткових іграх ви розвиваєте свою колоду, купуючи набори, які містять у собі випадкові карти різної рідкісності. А в живих карткових іграх гравець купує уже готові доповнення-пригоди, які містять завчасно визначений набір карт, орієнтований на певний тип гри.

The Lord of the Rings Living Card Game

Перший скріншот гри

У The Lord of the Rings Living Card Game ви керуватимете групою до трьох героїв включно і проводитимете її через різноманітні кампанії. У процесі вам доведеться отримувати нові карти, покращувати свою колоду (вона складатиметься з 30 карт) та купувати нові набори карт, коли вони з’являтимуться. Змагатися вам доведеться з комп’ютерними противниками, і як тільки гра вийде з дочасного доступу, ви зможете об’єднатись із друзями в цій нелегкій справі — дорелізна версія матиме лише синґловий режим.

Вихід гри запланований на початку наступного року в дочасному доступі Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фанати Середзем’я готуємося! Стала відома дата виходу LotR: Gollum

the lord of the rings gollum

Середзем’я готується до війни у новому трейлері The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

Чому Володарю Перснів не щастить? Як страждали ігри по The Lord of the Rings (Артем Лис)

Персні Влади thumb 5 1

«Володар перснів» сумлінно адаптував невблаганну віру Толкіна в надію

Володар перснів / The Lord of the Rings

Том Бомбадил — це Стен Лі «Володаря перснів»

Том Бомбадил — це Стен Лі «Володаря перснів»

То як Леґолас забрався на ту коняку?

Леґолас / Володар перснів

“Володар перснів” від Amazon набагато дорожче “Гри Престолів”

Стало відомо, де й коли розгортатимуться події серіалу “Володар перснів”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: