Зловісні мерці усюди: перший ігролад і перше фото зі зйомок

15 жовтня 2021 року франшизі “Зловісні мерці” (Evil Dead) виповниться 40 років. Попри поважний вік, та за іронією вона “живіше за всіх живих” і наразі стрімко наберає обертів, адже одночасно іде праця над новим фільмом і повноцінною відеогрою. Друга вперше продемонструвала ігролад, а сам незмінний виконавець ролі Еша, актор Брюс Кемпбелл розказав про основні його особливості. Зокрема гра навіть дасть можливість пограти за ту саму зловісну силу, вид від першої особи якої був фішкою фільмів серії задовго до того, як цей прийом став часто вживаний у відеоіграх. Що вже там казати, якщо творці легендарного DOOM саме звідси взяли обріз двоствольної рушниці та бензопилку!

Тим, хто сумнівався, що гра буде мати проблеми з традиційними для “Зловісних” чорним гумором та “жорстими” сценами треба сказати, що повне відео з YouTube навіть неможливо як слід прикріпити до цієї статті через вікові обмеження, хоча, звісно ж, воно доступне за посиланням.

Ще одне суттєве “вперше” яке вдалося цій грі — зібрати в одну купу персонажів та елементи з усіх чотирьох фільмів та серіалу. До цього часу це було складно зробити через те що правовласники були різні. Почалися ж ці проблем ще на другому фільмі, який саме тому частково переробляє події першого.

7 червня також стартували зйомки п’ятого фільму серії, “Зловісні мерці повстають” (Evil Dead Rise). Про це доповів у своєму Твіттері режисер-щасливець Лі Кронін, який офіційно закріплений за проектом з листопада 2020 року. В доробку ірландського кінематографіста це буде лише другий повний метр: давати шанс відносним початківцям (якими вони колись були й самі) є певним творчим кредо творців “Зловісних” Сема Реймі та Брюса Кемпбелла, які на цьому фільмі поки що заявлені лише продюсерами. Якщо у Реймі час на більший вклад навряд є через працю над другим “Доктором Стренджем”, то чи з’явиться Кемпбелл бодай у якомусь крихітному камео в ролі Еша достеменно невідомо (хоча це теж певною мірою традиція, якій досі не зраджували жодного разу).

У першоквітневому жарті Кемпбелл показав сторінку сценарію де Доктор Стрендж зустрічає в мультивсесвіті Еша Вільямса, але в кожному жарті є лише частина жарту: в якійсь ролі він буде у Реймі по старій дружбі точно, бо актор карантинив 14 днів (типове правило безпеки для акторів в умовах пандемії COVID-19) у Лондоні, де “Стренджа” як раз знімали в той самий час. Звісно ж, без зайвого розголосу, але всі про все довідались і здогадались.

Читайте також

Гру за мотивами «Зловісних мерців» перенесли на лютий

Франшиза “Зловісні мерці” повернеться до повного метру і, можливо, ігор

Доктор Стрендж та мультивсесвіт у Spider-Man 3?

Сем Реймі може стати режисером “Доктор Стрендж 2”

Fall Guys: Ultimate Knockout потрапила до “Книги рекордів Гіннеса”

Fall Guys: Ultimate Knockout

I Expect You To Die подарує вам веселий шпигунський досвід

I Expect You To Die 2

Античіт BattlEye працюватиме на Steam Deck

Ark: Survival Evolved

Трощіть роботів у VR за допомогою Budget Cuts 2

Budget Cuts 2: Mission Insolvency

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: