Зустрічайте, Ubisoft Kyiv! Назву студії офіційно змінено

ААААААААА!!! Нарешті це сталося! Київська студія Ubisoft офіційно змінила написання з Kiev на Kyiv, з чим ми вітаємо наших ігротворців! Залишки старої назви подекуди ще можна зустріти в мережі, проте, починаючи з грудня 2019 року, всі нові ігри та медіаматеріали міститимуть саме Ubisoft Kyiv.

Нагадуємо, що у квітні ми гостювали в київській студії Ubisoft, де торкнулися також і проблеми з найменуванням (таймінг відео стоїть якраз на потрібному вам фрагменті). Ясна річ, три чарівні літери (N, D i A) не дали нам змогу отримати чітку відповідь, проте можна припустити, що процес перейменування було розпочато вже тоді. Змінити назву компанії — це геть не те ж саме, що встановити нові редакційні стандарти для ВВС чи The New York Times. Перейменування юридичної особи, за якою закріплено чимало майнових та немайнових прав і обов’язків — довготривалий процес із цілою горою передусім паперової роботи.

Тому залишається тільки подякувати всім причетним і побажати Ubisoft Kyiv розвиватися настільки швидко та успішно, щоби зрештою у Києві й видавничий підрозділ з’явився. А там диви і питання локалізацій нарешті зрушить із місця ;)


Ну і звісно ж, якщо ви бажаєте долучитися до команди Ubisoft Kyiv, переглянути перелік чинних вакансій можна ось тут.

Читайте також

“Comic Con Україна” виграв суд у “Комік Кон Київ”

Nintendo виграла E3

Ubisoft Kyiv. Як створювалась Trials Rising. Інтерв’ю з Олександром Швирло

Ubisoft Kyiv. Як створювалась Trials Rising. Інтерв'ю з Олександром Швирло

Анонсовано Torchlight 3!

Отримайте The Bridge безкоштовно!

В Steam розпочався розпродаж до Китайського Нового року

Українська Football, Tactics & Glory вийшла на консолях

20th Century не Fox — Disney змінили назву легендарної студії

Популярне