Tempest, піратський екшн від українських розробників, вийшов у Steam

Вітчизняна студія Lions Shade випустила в дочасний доступ Steam піратський екшн Tempest, в якому ви станете учасниками морських баталій. Tempest — гра з відкритим світом, де гравці зможуть брати на абордаж торгові судна та атакувати прибережні форти. Словом, життя з військовими конвоями і побратимами по чорному прапору ризикують заповнити ваші ігрові будні.

Представлені у грі кораблі відрізнятимуться не лише візуально, а й ігроладно. Скажімо, залежно від обраного типу корабля і його оснащення рекомендовано застосовувати різні тактики бою. Найзагартованіші пірати з часом отримають могутні артефактами, які дозволять використовувати особливі можливості, наприклад, викликати на допомогу Кракена або обрушувати на ворога метеорити.

Наразі вартість ранньої версії Tempest у Steam складає всього 5 доларів, але через тиждень гра подорожчає на 10 відсотків. Про терміни виходу повної версії розробники поки що не говорять, але зауважили, що вона з’явиться тільки тоді, коли і розробник, і ігрова спільнота визнають її повністю готовою.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Sashko NBy

  Сподівався на більш-менш хардкорний, реалістичний геймплей аля Корсари, але схоже гра більш аркадна з ухилом перш за все на екшн

 • Удачі розробникам. Підтримаємо їх.

 • Roman

  українська – Не підтримується
  англійська – так
  російська – так

  Сумно…

 • R Host

  хтось грав? як вам гра? варто купувати?

 • Гліб Врєйскі

  виглядає суперово, трейлер епічний, але як кажуть без української… тож, знаючи шо це українська компанія я принципово не куплю цю гру без української мови.