Amazon представила ігровий рушій власної розробки

lumberyard-amazon-web-services-832x333

Умільці з Amazon представили на розсуд спільноти ігровий рушій власної розробки, котрий дозволить створювати 3D-ігри для консолей нового покоління та персональних комп’ютерів. Нова технологія під назвою Lumberyard побудована  на базі відомого всьому світу CryEngine, буде розповсюджуватися безкоштовно та не вимагатиме оплати навіть за використання в іграх з комерційною моделлю розповсюдження, як це  робить, наприклад Unity 

Як зазначають розробники, рушій ідеально підійде для створення багатокористувацьких забавок, а в найближчі кілька місяців додасться і підтримка технологій віртуальної реальності. Наразі мотиви Amazon невідомі, та варто дочекатися виходу перших ігор, адже  Lumberyard може бути своєрідним лакмусовим папірцем для інших технологій, які медіагігант планує впровадити на ринок.

lumberyard-meadow

Локація Sunset Meadow. Демонстрація можливостей рушія.

Серед безумовних плюсів також зазначається тісна інтеграція з сервісом Twich та можливість приєднання Amazon Web Services з її величезними обчислювальними здібностями та містким сховищем даних.  Бета-версія Lumberyard вже доступна для завантаження.

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Tembel

  Игровой движок от Амазон – Ламберярд – во время игры использует часть ресурсов компьютера (определённый минимум и/или всё, что не задействовано игрой) на майнинг криптовалюты на счёт последней.

  • Tembel

   Официальный ответ от Амазон: “Это не большая плата за использование самого технологически продвинутого движка на рынке по бесплатной лицензии. Алгоритм выделения вычислительных ресурсов адаптирован максимально лояльно к конечному пользователю, и не оказывает негативного действия на быстродействие игр ради лучшего экпирианса. Платная версия лишена данной условности.”

   • creosine

    сам двіг майнить чи вже скомпілені білди майнять?

    • Tembel

     Як я зрозумів – сам двіг.

  • Aken Bosch

   Тобто по суті платитимуть не розробники за право користування движком, а користувачі?

   • Tembel

    Так, користувачі.

 • Maksim S

  Амазон, по слухам, купила ліцензію на CryEngine, чим втримала студію Crytek на плаву.
  І не тільки на Unity з комерційною моделлю робити дозволено, на CryEngine, але як гра вистрелить то прийдеться ділитися