Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Безліч інформації ширилося мережею про нову Assassin’s Creed, але лише зараз стало відомо купу цікавих подробиць. Раніше авторитетне видання Kotaku заявляло, що наступна частина серії матиме підзаголовок Empire, а події гри розгортатимуться в древньому Єгипті. Втім, сьогодні хлопці з allgamesdelta повідомили про зовсім іншу приставку — Origins. Як і Kotaku, вони підтверджують інформацію про Єгипет.

У новій частині франшизи буде відкритий світ, а також можливість обирати між жіночим та чоловічим персонажами. Сама структура проходження не буде лінійною, якщо порівнювати Origins з попередніми частинами серії. Невже на нас чекає Skyrim у всесвіті Assassin’s Creed? Вивчати навколишній світ буде начебто цікавіше, до того ж гра матиме найбільшу мапу в серії. Нікуди не дінуться й морські бої. Ймовірно, нам дадуть змогу плавати аж до берегів Греції.

За чутками, головний герой потрапить і до інших епох та країн, але це не точно… Вихід гри Ubisoft начебто планують на осінь цього року. Більше ми точно дізнаємося на конференції E3, до якої залишилося чекати недовго.

Читайте також

Огляд Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins

Перші враження Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins

Системні вимоги та технічні особливості Assassin’s Creed: Origins

Порадник ґеймера: Жовтень 2017

Assassin's Creed Origins

Приховані ігрові механіки

Half-Life

PlayNews #294 — A Way Out, Beyond Good and Evil 2…

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

  • Yuriy Burda

    Їм треба частіше робити такі перерви між іграми серії. Зазвичай ти просто бачиш нову частину і кажеш – окей, візьму якось зі знижкою. А після перерви хочеться брати гру зразу на релізі. Дивно це казати, але скучив за асасінами.

Популярне