Девід Лінч покинув третій сезон серіалу «Твін Пікс»

Із моменту анонсу третього сезону легендарного серіалу «Твін Пікс» (Twin Peaks) нічого не було ясно на 100 відсотків. Два тижні тому у мережі навіть почали сумніватись, що проект взагалі зможе дійти до успішного завершення. Причиною цьому був той факт, що канал Showtime, який купив права на третій сезон, ще не підписав контракту з Девідом Лінчем. Як виявилось сьогодні вночі, наші побоювання не були марними.

Через соціальну мережу Твіттер, Девід Лінч повідомив, що покинув проект після шістнадцяти місяців невдалих переговорів. Ось як він пояснив свою відмову:

Після року і чотирьох місяців переговорів я пішов, оскільки мені не було запропоновано достатньо грошей за той сценарій, який я вважав за потрібне написати.

Разом з тим, пан Лінч не сказав, що проект закривається:

У цей вікенд я почав телефонувати акторам, щоб повідомити про мій відхід. «Твін Пікс» все ще може статися на Showtime. 

Підсумував усе Девід наступним чином:

Я люблю світ серіалу і хотів би, щоб все склалося інакше.

Канал Showtime не залишився осторонь сказаних слів. Практично за годину після заяв Лінча, з’явилося звернення:

Ми засмучені сьогоднішньою заявою Девіда Лінча, оскільки вважали, що рухаємося у правильному напрямку вирішення ситуації з Девідом і його представниками. Showtime теж любить світ «Твін Пікса» і продовжує сподіватися на його повернення за участю творців Девіда Лінча і Марка Фроста.

Нагадуємо, що анонс продовження культового серіалу початку 90-х, відбувся у жовтні минулого року. Зйомки дев’яти епізодів третього сезону мали розпочатись цієї весни. Сподіватимемось, що наближчим канал зуміє переконати Девіда змінити своє рішення. Адже без нього та Марка Фроста, співтворця серіалу, важко собі уявити таємничий світ «Твін Пікса».

Читайте також

Ретро-огляд серіалу “Твін Пікс”

Red Dead Redemption 2 офіційно анонсовано

Огляд Virginia

Bethesda не працює над The Elder Scrolls 6

Дайджест нових серіалів. Телеканал Fox

Подробиці 3 сезону The Walking Dead від Telltale

ТОП-10 найкращих серіалів Netflix

Netflix вийшов на український ринок

  • jaguar_arx

    як на мене, то це буде реанімація трупа в будь якому випаду, хоч з Лінчем, хоч без нього. Марна справа. Більше 23 років пройшло. Ціле життя. Сумніваюсь що навіть фанатам серіалу буде його зараз цікаво дивитись, коли існує багато інших чудових тв-шоу. А молодь скоріш за все тим більше не зверне увагу. Втім буду радий помилитись.

    • Але ж за задумом події серіалу повинні розвиватися саме через 25 років після закінчення другого сезону Твін Пікс. Воно ж нічим до пуття не закінчилося. Все просяниться тільки тепер. Так пророчила Лора Палмер.

    • UsrName

      Марно сподіваєшся, але без Лiнча то без сумніву дурня буде.

Популярне