Виробники відмовились від Steam Machine

wp1

Відносно недавно у світ вийшла перша партія ігрових консолей від дядечки  Ґейба – Steam Machine. І хоч нам обіцяли цілу гору ігор, та залізо яке випромінюватиме максимальну продуктивність – цього поки що не сталося. Сьогодні стало відомо, що провідні виробники ігрових комп’ютерів – Origin PC та Falcon Nothwest покинули ряди компаній на які Valve може розраховувати найближчим часом. При цьому Origin PC аргументували це малою бібліотекою ігор під новоспечену Steam OS, та, цитую: «звичайний PC з Steam Big Picture i Steam контролером вже й так дарує незрівнянний ігровий досвід на PC”. В свою чергу їх колеги з Falcon Nothwest не відмовилися від ідеї продукувати консолі Steam, але очікують певних виправлень в наступній версії SteamOS.

Нагадаємо, що, під час анонсу, Steam похвалилися партнерством з 14-ма виробниками ігрового обладнання, тож плекаймо надію, що не все ще втрачено, і вже презентовані версії консолі від Zotac i Alienware добре себе покажуть.

Автор новини: Олександр Рябий.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Origin PC та Falcon Nothwest – провідні розробники? Це стає цікаво.
  Щодо Steam OS – там проблеми з драйверами. Драйвери під Linux значно гірші, ніж драйвери під Windows. Та й портування відбувається не дуже якісно.

  • Рома Герасименко

   Не сказав би, що драйвери значно гірші. Є деякі моменти, але в цілому вони можуть дати той рівень продуктивності, що і на Windows. А ось з портуванням дійсно є проблеми

   • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

    З драйверами все залежить від виробника. Для прикладу, зараз в мене відеокарта від AMD і з нею частенько виникають проблеми, хоча з попередньою, від Nvidia, жодних проблем не було.