Forza Horizon 2 + “Форсаж” = <3

detail

Компанія Microsoft анонсувала чергове доповнення для ексклюзивної гонкової гри Forza Horizon 2, яке вийде під назвою Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious для консолей Xbox 360 та Xbox One. Як ви вже здогадалися з назви, воно буде присвячене популярній кіносерії “Форсаж”.

Доповнення виступатиме в ролі своєрідного приквела до сьомої частини фільму. Події розгортатимуться у Франції, а завдання гравця полягає в тому, щоб співпрацювати з механіком на ім’я Тедж Паркер — він замовлятиме автівки, а ви йому їх будете привозити. Як у грі, так і у фільмі героя втілив знайомий із попередніх “Форсажів” Браян Бріджес, який в житті більше відомий як репер Лудакріс.

У Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious будуть усі головні автомобілі, які вже з’являлись у серії, або які з’являться у сьомій частині. Можна буде поганяти на автівці Домініка Торето — Dodge Charger R / T 1970 та інших залізних конячках, серед яких Toyota Supra (1998), Plymouth Road Runner (1970), Nissan GT-R (2012), Plymouth Cuda (1970 ), Jeep Wrangler (2013), Maserati Ghibli S (2014) і Dodge Charger (2015). Та серед спільного з франчайзом не тільки автомобілі — у доповненні будуть відтворені найпам’ятніші заїзди із фільмів серії.

Зіграти у Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious можна безкоштовно з дня релізу (27 березня) включно до прем’єри фільму (10 квітня). Для цього необов’язкова навіть наявність оригінальної Forza Horizon 2. Ну а після цього, вартість доповнення складе 10 доларів.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • чесно кажучи не дивився жодної частини “Форсаж” і якось зовсім не тягне,
  а ось 10$ для DLC це адекватна ціна, при умові, що додадуть не лише нові авто, а й нові траси.

  • Pixel_Scrounger

   Перші три частини варті перегляду (особливо перша та третя).
   Якось глянув був четверту, і зрозумів, що не варто було цього робити. Після неї, моя зацікавленість у серії звелася до нуля. Можливо, більш пізніші Форсажі й були кращими за четверту частину, проте моє знайомство з ними обмежилося лиш переглядом трейлерів та отриманням дози негативу від їх надмірної пафосності.

   • Останні “Форсажі” — це просто “кіно з яйцями”, які потрібно дивитись просто для задоволення від драйву швидкості і при цьому дати відпочити мізкам.

    • Traveler

     xD для відчуття швидкості, ліпше гроші за квитки витратити на той же картинг