House of Wolves — друге доповнення для Destiny

Activision і Bungie анонсували друге доповнення до мультиплеєрного шутера Destiny — House of Wolves, яке вийде 19 травня. І опублікували отакий трейлер:

Доповнення привнесе три нові мапи, нову сюжетну лінію за Awoken, один масштабний рейд і гори нової зброї, броні та іншого спорядження. Для всіх, хто ще не придбав Destiny Expansion Pass, доповнення коштуватиме 20 вічнозелених.

Цікавим є той факт, що в цей же день вийде всіма очікувана The Witcher 3: Wild Hunt. Activision зовсім страх втратила, чи як?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • jaguar_arx

  Є припущення, що фанати Дестіні в інші ігри не грають, тому їм пофіг що там зарелізиться в той же день.

  • Олександр Xray_StyleZ Величко

   Тут скоріше питання чи багато їх серед української ігрової спільноти… От що-що, а мав би консоль – точно би не просиджував час у онлайн шутері на кшталт Destiny!

   • jaguar_arx

    ну якщо чесно, то дестіні досить непогана гра. я маю консоль, вони дають доступ до дестіні в демо-версію де ти можеш прокачати персонажа до 10-го рівня і спробувати перші 5-10 місій де можна грати соло або разом з іншими новачками. Можливо що був би я років на 15 молодше, то я б зависнув би у цій грі на кілька місяців.

 • Ggen

  якщо проходження відьмака буде настільки довгим та захоплюючим як обіцяють розробники, то переносити на тиждень-другий оновлення дестіні сенсу немає, все одно всі ще довго будуть зайняті спогляданням росту бороди Геральта