Колишні розробники Darksiders анонсували Battle Chasers: Nightwar

photo-original

Колишні розробники серії Darksiders запустили грошозбірну кампанію для нового власного проекту Battle Chasers: Nightwar, який створюється у жанрі JRPG.

Новоспечена інді-студія має назву Airship Syndicate, та складається з художника коміксів Джо Мадуейри (Joe Madureira) та колишніх працівників Vigil Games, студії, що власне і подарувала нам Darksiders.

Battle Chasers: Nightwar, яка заснована на фентезійній серії коміксів Battle Chasers, матиме властиву стилю JRPG бойову систему та пропонуватиме гравцям процедурно-генеровані локації. Основні сюжетні моменти доноситися через традиційну 2D-анімацію.

Мета розробників на Kickstarter — 500 000 доларів, і, враховуючи, що вже у перший день зібрано майже половину з цієї суми, причин сумніватись в успіху кампанії нема жодних.

Проект запланований до виходу для ПК у грудні 2016 року. Версії для PlayStation 4 і Xbox One стануть можливими, якщо у зборі коштів будуть досягнені додаткові цілі.

Читайте також

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Порадник ґеймера: Жовтень 2017

Assassin's Creed Origins

Стрім Battle Chasers: Nightwar | ЗАПИС

Валеріан та місто тисячі планет

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

PlayNews #288 — Darksiders III, Steam, The Long Dark…

Darksiders 3 уже близько (+ трейлер)

  • Dmytro92

    Заходив зранку було 7 штук) а зараз вже чверть мільйона

  • YuroLohe

    стиль дуже на Бастіон схожий

  • Vadim BloodRaven

    “…враховуючи, що вже у перший день зібрано майже половину з цієї суми, причин сумніватись у ПРОВАЛІ кампанії нема жодних.” Як це, що це за когнітивний дисонанс?

Популярне