Nioh: Complete Edition вийде на ПК 7 листопада

Самурайсько-демонічний екшн Nioh, який на початку цього року вийшов ексклюзивно для PS4, 7 листопада з’явиться Steam. Як це зазвичай буває зі запізнілими портами, гра міститиме не лише поліпшені налаштування графіки, а й усі раніше випущені доповнення, зокрема набори зброї та сюжетні фрагменти Dragon of the North, Defiant Honor і Bloodshed’s End.

На сторінці гри в Steam вже опубліковані системні вимоги для гри. Та нехай вас не лякають 100ГБ місця на диску чи навіть зубасті мінімалки  — всім відомо, що японці не вміють в оптимізацію та достовірні системні вимоги. Оригінал виглядав на PS4 дещо застарілим графічно, тож вам нема потреби перейматися стосовно своєї відеокарти — заявлених у мінімалках 3ГБ з головою вистачить і для максимальних налаштувань. Якщо тільки вам не заманеться грати в 4К, звісно.

До слова, усі власники ПК-версії Nioh, отримають ось такий історично достовірний шолом, який неабияк пасує самурайській стилістиці гри.

Nioh Steam


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Yuriy Burda

    До речі, хоч у Nioh і є недоліки механіки у порівнянні з darksouls, щось в ній є таке що затягує просто неймовірно. Награв у неї більше ніж у соулзи і бладборн разом узяті. Дуже раджу спробувати любителям жанру.