Нова сімейна забавка від української команди розробників

Хлопці з української студії Heart Beat Games раді представити спільноті свій новий мобільний проект під назвою Space Animals, що розповідає про пригоди милих тваринок-астронавтів і стане розрадою всім хто ціную добре сімейні забавки.

Гра побудована на механіці класичних 2D раннерів. Під керуванням гравця знаходитиметься ракета з твариною, управління за допомогою тапів і слайдів по екрану. Кожна тварина матиме свій показник витривалості, ракета – показник швидкості. У грі на вибір гравця представлено 18 ракет, 18 тварин, а також 9 комплектів одягу (36 речей). Речі не тільки змінюватимуть зовнішній вигляд тварини, але і безпосередньо впливають на його витривалість.

Комбінація параметрів вище перерахованих ігрових предметів визначатиме висоту, до якої на даному етапі може долетіти гравець.  Від точки старту до фінішу гравця відокремлюють 14 ігрових локацій. На кожній локації на шляху літального апарату будуть потрапляти різні дропи (як позитивні, так і негативні).

Space Animals є абсолютно безкоштовною і стане хорошим вибором для гри в сімейному колі, а глобальна таблиця рекордів та система досягнень зроблять процес проходження ще захопливішим.

Гра доступна в PlayMarket всім власникам смартфонів під керуванням Andriod 4.0+ та дозволяє обрати одну з тьох мов, серед яких англійська, українська та російська.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • andriy_007

  Я чекав на Beaver kicking, на андроїді, проте його після 2 років з дня виходу так і немає. А вони обіцяли=(

  • Кирилл

   Здається Ви трохи помились, наша студія ніколи не робила гри під назвою Beaver kicking. А ще нам всій нашій компанії менше ніж 2 роки:)

   • andriy_007

    Я вкурсі. Просто інша компанія зробила класну гру тільки на віндовсфони і на всіх наплювала=( Але ви хоча б нормально робите=)