Нові подробиці Deus Ex: Mankind Divided

Компанія Square Enix і студія Eidos Montreal випустили нове відео Deus Ex: Mankind Divided, в якому розробники поділились деякою новою інформацією.

У відео ігророби розповіли, що користувацький інтерфейс стане ще більш гнучким до налаштувань, що допоможе кожному підігнати його під власний смак. Також у грі буде режим «Нова гра +». Якщо ви не знаєте, то цей режим дозволяє переграти самітню кампанію з усіма уміннями, що набулись протягом першого проходження.

Як обіцяють розробники, Mankind Divided не буде заохочувати до якогось певного типу проходження. Тільки гравець обиратиме, який стиль обрати: напролом чи скрадливість. Eidos Montreal обіцяє ще частіше штовхати гравця на вибір рішень, які згодом матимуть свої наслідки.

Реліз однієї з найочікуваніших ігор відбудеться десь на початку наступного року. Розробляють новий Deus Ex для PC, Xbox One і PlayStation 4.

Читайте також

День народження PlayUA! (КОНКУРС)

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

HyperX “Битви ґеймерів”

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

HyperX запускає власне талант-шоу

WeGame 3.0 у фактах та фото

У Києві поборються найкращі у світі гравці CS:GO

 • Oleh Kulikov

  О, так, вільний ігролад — це неабияка новинка для серії Deus Ex. Нечувано, дивá!

  • Andriy

   Тішить, що вони не зробили його коридорним стелсом чи звичайнісіньким шутером з діалогами , де всі варіанти відповіді однакові по суті. Погано тільки що вони не змінили головного героя.

   • >Погано тільки що вони не змінили головного героя.
    Нащо новий ГГ? Не багато часу минуло з подій HR

    • Andriy

     А нащо далі довбати події HR? Як на мене там достатньо логічне завершення. Тут вони взяли і встановили “канонічну” кінцівку, і вибір попередньої частини пішов до сраки. Як на мене , краще б вони зробили нову історію, або хоча б “правильний” Invisible War.

Популярне