ПК-версія Rise of the Tomb Raider вийде на початку 2016-го. Версія для PS4 — згодом

rise_of_the_tomb_raider_concept_art-HD

Компанія Square Enix офіційно анонсувала вихід довгоочікуваної пригодницької гри Rise of the Tomb Raider на платформах PC і PlayStation 4. Продаватиметься ПК-версія у сервісах Steam і Windows 10 Store. Інші операційні системи ПК наразі не підтверджені.

Реліз комп’ютерної версії Rise of the Tomb Raider запланований на початок 2016 року, в той час як власники PS4 отримають гру в період святкувань, тобто в кінці наступного року.

Сюжет Rise of the Tomb Raider розповість про історію виживання Лари Крофт в той час, коли вона відправиться дослідити віддалені території Сибіру, де вона намагатиметься знайти секрет, що дарує безсмертя.  На її шляху цього разу надпотужний ворог — безжальна організація за назвою «Трійця»

Нагадуємо, що у першу чергу гра відвідає платформи Xbox One та Xbox 360. Заплановано це на 10 листопада цього року.

Читайте також

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

Sega дражнить ПК-фанатів картинкою з Vanquish

Відполірована Bayonetta в 4К на ПК вже сьогодні!

Перші фото Алісії Вікандер у образі Лари Крофт.

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

Підсумки презентації Nintendo Switch

 • Garrett Green

  Зразу видно крута гра і виходить правильно. Xbox One та Xbox 360 і так нещасні тому хочаб якусь поблажку їм треба було зробити а далі ПК – сама найкраща платформа у нашому всесвіті ну і PS4

  • це не “поблажка”, просто майкрософт заплатила за таке право

   • Garrett Green

    це звісно так але за таке право для пк ніхто не платив

    • ем… звісно. тому на пк і буде доступно лише після ікс-коробки.

     • Garrett Green

      але всеодно швидше ps4 я це мав на увазі

 • дивно, що спочатку на пк, а потім на пс 4. І те, що лише на десятих вікнах запуститься, адже сімка та вісімка не на стільки старі.

  • Причина не в тому, що сімка та вісімка старі, а в тому, що Microsoft розкручують Windows 10.

   • мені здається, що видавництву square enix лише гірше буде від такої співпраці. Попередня Лариска продалась не дуже. І зробити цю частину тимчасовим ексклюзивом на консолі — крок зрозумілий. Не зрозуміло нащо на ПС 4 відкладати. Та від чого буде найгірше, то від того, що буде доступною лише на win 10. Вони можуть втрати гроші, адже багато людей залишаться на сімці та вісімці. Можливо, я помиляюсь.

    • в оф .анонсі написано: “Square Enix Announces Rise of the Tomb Raider for Steam, Windows 10”, тобто десяті шибки не є єдиною ПК платформою, не можуть же вони обмежити по ОС на стімі…

     • І справді не можуть.

      >Щоправда, для запуску ПК-версії знадобиться нова операційна система Windows 10

      Здається, тут помилка у перекладі. Тільки но почитав про цей анонс на кількох зарубіжних сайтах. Наприклад pcgamer пише: Rise of the Tomb Raider will launch on Steam and the Windows 10 store. Отже, вони виділяють десятку, як окрему платформу.

     • Oleh Kulikov

      Можуть.
      ————-
      Де би не продавалася гра — у Стімі чи крамниці W10 — розробники можуть обмежити гру на певні ОС.
      Сам я був жертвою подібного при релізі Sleeping Dogs, коли купу місяців казали, що гра буде йти і на WinXP, а в останні кілька днів перед релізом користувачів просто поставили перед фактом, що треба щонайменше Вісту. Технічної потреби в цьому не було — DX10 можна було відключати, але розробників усе одно це не спинило.
      ————-
      Інша справа, що це абсолютно невигідно. Тим паче, що гра не повністю викуплена Майками. От взяти ПК-версію ремастера Gears of War, так зараз всюди йде мова суто про Win10. І сиди думай, чи буде вона йти на інших ОС.

     • ти плутаєш технічні вимоги з штучними обмеженнями… В передрелізних заявах розробники Sleeping Dogs розповіли, що як вони не намагалися, DX9 не міг видати потрібну їм візуалізацію, яка була обіцяна акціонерам і ігровій спільноті, тому ХР версію скасували

      А тут вказано просто дві платформи де можна буде придбати гру, тобто і Віндостор і Стім, але обидві працюватимуть на Стімі і я не думаю, що тільки під десяткою

     • Oleh Kulikov

      Що я успішно казав у редакційному чаті, телепню :)

     • Це справді моя хиба. Вийшла трохи плутанина з тими ОС. Перший абзац виправлено.

Популярне