PlayNews #229 — Quantum Break, Denuvo…

Із нашого щотижневика PlayNews, який виходить вже четвертий рік поспіль, ви довідаєтеся про найважливіші події і явища зі світу відеоігор. Коротко, змістовно, компетентно, професійно, адже PlayUA — щирий порадник ґеймера.

Над програмою працювали: Олекса Мельник, Оксана Зорка, Олег Куліков, Богдан Зіновий, Михайло Петрунів.

Мобільний додаток PlayUA.miniПридбати футболку з логотипом PlayUA


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Щодо скачування піратки для того, щоб перевірити саму гру – я особисто так і роблю.
  Колись спробував Killing floor 2 і мені сподобалось – придбав на розпродажу.
  Спробував піратку Wolfenstein, сподобалося – придбав собі на попередній акаунт і думаю придбати на теперішній.
  Спробував піратку Dead Rising 3, сподобалася, але мій ґеймпад не підтримує – тому не придбав.

  • Viktor Gomeniuk

   Зараз є повернення, якщо гра Вам не сподобалась.

   • Dmytro92

    а на картку гроші повертають?

 • Dobriy Vecher

  Продублюю: зібрав свій комп ще тоді, коли бакс був по 8, при цьому він достатньо потужний, щоб і зараз грати в нові ігри з високими налаштуваннями, зараз коли бакс по 27, говорити про ліцензійні ігри – це взагалі дико, навіть якесь інді лайно коштує 15$, що по нашому курсу дорівнює 400 грн, фулпрайс ігри по 40$ це взагалі дикі цифри. Якщо пан Олекса отримує з/п в валюті, або може витрачати по 40$ на місяць на ігри, то лише хвала йому та його фінансовим можливостям. Але у наш час, коли середня 3/П 5000 грн – витрачати 1/5 частину на ігри – дибілізм. Я зараз граю мало, купую 1-2 гри на рік, але якщо грати в 1-2 гри на місяць, то виходять доволі страшні цифри для українських реалій.

  • cainei

   Я перепрошую,а що вам заважає заробляти більше?

   • Dobriy Vecher

    Якщо ти такий розумний, давай я тобі на пальцях поясню, я не писав конкретно про себе, я тобі сказав реалії України і її ситуацію з валютним курсом і рівнем з/п згідно зі статистичних даних. Сьогодні я заробляю більше ніж заробляв раніше, але у гривні, у валюті я став заробляти істотно менше, всі ігри продаюсь у $, це якщо не враховувати онлайн рітейл магазини, що торгують ключами, які купують у россійских рітейлерів, які продають ігри в рублях, як це робить і оріджин. Я просто кажу, що не потрібно тицяти пальцем і казати, що це крадіжка, ці працівники студій отримують одні з найбільших з/п серед усіх існуючих професій, середній розробник ігр отримує стільки, скільки не отримує кваліфікований керівник більшості українських компаній, який займається мільйонними продажами (я не кажу про акціонерів, або власників, я кажу про топ менеджерів). Це реалії України. Ігри в Україні не купують не тому, що не хочуть, а тому, що не можуть. Твої закиди про заробляння більше виглядають смішно, давай ти футблолістам скажеш, щоб вони виграли лігу чемпіонів, чи, що, вони не можуть? Або Петру Олексійовичу скажеш, щоб разом з Арсенієм Петровичем проводили швидще реформи, ок? Де я писав, що я краду ігри? Я навпаки стараюсь купувати ігри, але не завжди це виходить і взагалі зараз ігри вже не вражають мене, як раніше, а ти намагаєшся мене образити, сказавши, що я заробляю мало, дякую, у тебе вийшло. Та і люди, які заробляють багато в ігри в основному не грають в них зовсім інші інтереси і часу на ігри вже не вистачає

    • cainei

     Усе до кучі навалив,ще пукіна и обаму забув ))) Ти кумедний :D

  • Я правильно зрозумів, оце вище – це спроба виправдати крадіжку високими цінами?

 • Соболев Дмитрий

  “Боксенята не назбирають грошей на потужне залiзо”… Не дуже доречно сказав, тому що тi люди, якi обирають консоль (мова йде не про нашу державу)частiше за все мають бiльше грошей, оскiльки платять за кожну гру вiд 30 до 60 баксiв. Вони не роздивляються екран з вiдстанi 30 сантиметрiв, бо вiддають грошi не заради кiлькостi пiкселiв, а заради зручностi.

 • PaShKoMeTR

  бачив я цю “п’ятницю 13го”. в стрімі було настільки все погано…шо слова про велику конкуренцію – це вже занадто притягнуто за вухи)))