Gamescom 2015: Mafia III — прем’єра трейлеру та аналіз

Mafia3_Logo_White (1)

Відбулася прем’єра дебютного трейлеру Mafia III, на яку всі так чекали ще з минулого тижня.  У ньому під чудовий саундтрек головний герой відвозить в болото з крокодилами понівеченого чоловіка і тим часом вголос розмірковує про значення слова «Сім’я». Разом із ним на страту прибувають чотири друзі, в одному з яких можна впізнати головного героя із другої частини серії — Віто Скалету.

Головним героєм третьої «Мафії» стане темношкірий хлопець на ім’я Лінкольн Клей, а місцем дії — місто Новий Орлеан (штат Луїзіана, США). На календарі 1968 рік, а Лінкольн, який виріс без батьків, уже встиг відвоювати у В’єтнамі. Отримавши від життя добрячого ляпаса, він зробив висновок: сім’я — це не ті, з ким ти виростав, а ті, за кого ти готовий померти. По ходу сюжету йому належить боротися проти італійської мафії в Новому Орлеані і мстити за вбитих друзів.

1968 рік — період, коли расова дискримінація в Америці була на дуже високому рівні. Зокрема, саме цього року вбили відомого політичного діяча Мартіна Лютера Кінґа. У той же час, головний герой являється символом епохи того часу — він повинен зіткнутись з жахливою реальністю, у якій чорношкірого ненавиділи навіть представники закону, без жодних адекватних причин.

У наступних роликах можна побачити перші фрагменти ігроладу нової гри. Схоже, такого непотрібного тут кооперативу таки не буде. Крім того, фізика автомобілів зазнала значних змін. Одночасно з керуванням машиною тепер дозволять використовувати зброю. Бойова система також змінилась і стала більш жорсткою.

Вийде Mafia III у 2016 році для PC, PlayStation 4 та Xbox One.

Читайте також

Результати святкового розіграшу

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

День народження PlayUA! (КОНКУРС)

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

HyperX “Битви ґеймерів”

PlayNews #297 — Mafia III, Mass Effect: Andromeda…

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

 • Олександр Xray_StyleZ Величко

  Розчарування… Як на мене, то трейлер як і ґеймплейні уривки виглядаю дуже лайняно. Можливо, причина у тому, що це дуже контрастує з моїми уявленнями при думці про слово мафія(і взагалі я клятий консерватор). Виглядає убого, ну чесне слово. Цей дитячий “пафосний пафос”, награна драма, псевдосправедливість… набридло.
  На жаль, єдине, що привернуло мою увагу – місцина, Новий Орлеан(підтверджено, чи я чогось ще не зрозумів?!), у якій відбуватимуться події гри, адже це місто славиться своє своєрідністю та виразністю, а отже можна очікувати на деяку вар’юватість у походеньках головного героя та його “сім’ї”.
  Що ж до ґеймплейної складової – то це повна “габелла”, типовий “шутан” на кшталт Gears of War, з його вічними “клейкими” укриттями, перекатами та ішою атрибутикою. З автотранспортною складовою теж не склалося: фізика машин абсолютно аркадна, Ньютон би плакав.
  Графічна складова на доволі високому рівні, хоча видно, що анімація вибухів у автомобілів однакова(може ще чогось не помітив?!), деякі ефекти та пост-ефекти виглядають просто жахливо.
  Єдине, що мене ще зможе зацікавити, так це сюжет, але оглядаючись на ту головну мету цього дійства, що намагаются пропхати розробини – не варто очікувати чогось хорошого. Боюся, що ця гра перетворитися на таку собі подобу Call of Juarez: The Cartel. 2k, ти мене розчарувала.
  PS: чекаю на тонни завантажуваного контенту, вирізаного за місяць до релізу.

  • UsrName

   Згоден на 100%. Ще й мабуть гру знов покоцають та зменшать, як було з 2ою частиною. А ДЛС зроблять аркадно нудними.

 • .Я вірю, що я не єдиний, хто не розчарований першому трейлері. Не знаю… може, я не вибагливий, не був уважним, але мені здається, що Мафія ІІІ вийде вдалою. Я сподіваюсь, що вони візьмуть (узяли) лише усе найкраще з попередніх частин, а також додали чогось цікавого. Звичайно, є деякі сумніви щодо неї. Але це нормально для таких проектів як Мафія. Продовження чекають багато людей, і всі хочуть, щоб з гри вийшла цукерочка. Гру, здається, розробляє 2K Czech (у минулому Illusion Software), я сподіваюсь вони знають, що роблять. У чому точно можна не сумніватись, то це в сюжеті, адже попередні мафії у цьому не розчарували

 • Після перегляду цих відео якось боязко за 3-тю частину. Звісно кльово що буде Віто, ну і трейлер закінчився хорошою піснею, але показаний ґеймплей дає мало довіри. Спершу кинулось в очі ось ці елементи інтерфейсу http://i.imgur.com/dYi6cJ7.png, які взагалі не личать серії, і вони точно не роблять картинку кінематографічною і серйознішою, якраз все навпаки. Місто якесь пусте і рівне-рівне, я розумію що це альфа, але я навмисне глянув на Mafia II яку показували у 2009 і там було якось все більш приємніше. Фізика машин виглядає жах як аркадно і по дитячому, а якщо згадаємо першу частину, то нам давали чуть не симулятор і в другій частині все було більш менш на рівні. А цей момент https://youtu.be/KCxXOSZABLc?t=174 тут просто без коментарів. Ще десь вичитав що буде захоплення територій, а це ще робить довіру меншою. Надіюсь розробники розуміють що від Мафії нам не GTA потрібно. Тим не менше, це лише альфа, можливо все ще зміниться. Словом, всеодно чекаю)

  • Василь Лепіш

   Мені нагадало “драйвер 3” . Такі ж гарні трейлери , та убога графіка у самій грі . Мені одному здається що графіка в 2гій частині була краща ? .

 • sixshooter

  Поки що рано щось казати. Графічне виконання не є проривним, але мене це геть не бентежить, якщо мова йде про гру, яка брала сюжетом і геймплеем. Рушій не змінили, що є і плюс і мінус одночасно. Некстгенофікації як такої чекати тепер геть не варто, зате можна надіятись на хороший якійсний геймлей, цікавих персонажів з історією. В*єтнамівська фішка дуже потішила, оскільки 2К на цій темі собаку з*їли. Як не як, але найкращий шутер у сетінгу в*єтнамської війни це діло їх рук. Тому можна очікувати на присутність сюжетної лінії ветерану в*єтнамської війни. Якщо розробники постараються то може вийти дуже кльово. Другу частину вважаю доволі суперечливою в усіх питаннях. Але занижувати власні очікування щодо третьої не збираюсь. Нехай все буде круто!

 • Oleh Kulikov

  Традиційно глибоко класти на графіку, фізику та інші штуки, але цілком поділяю скепсис. І через яскраві натяки на кооп (може, я гальманув і його вже офіційно підтвердили?), і через підмічений Михайлом лютий ухил в “бандорозвиток” від GTA: SА. Але передусім через ідею.
  ——————–
  Недовчений метис, який мститься італійцям і збирає власну банду, так і буде звичайним бидляком-бандитом.
  Мафія — це не зграя італійців у шикарних костюмах, які наймають собі шісток та ведуть підпільну кримінальну розбудову.
  Мафія — це концепція, яка має глибоке історичне коріння і традиції. Навіть залишивши осторонь пафосне слово “сім’я” це неймовірна закрита і самоконтрольована спільнота.
  Перша “Мафія” розповідала історію мимовільного входження людини в цю спільноту і вростання в ній. Друга показувала нам приземленого мудака, який хотів лише статусу і матеріальних благ. І що характерно, в кожній з оцих частин ядро мафії з часом самостійно знищувало ідеологічно ворожий елемент всередині себе, хоч і чужими руками. Тобто мафія є водночас і руйнівною, і стримучою силою. Chaotic Neutral такий собі.
  Сам по собі концепт мафії дозволяє розповісти чимало історій, лише для форми зробивши героя італійцем.
  А в Орлеані, національно найрізноманітнішому містові США, розповісти таку історію ще простіше.

  Але оп! — є бурмило Лінкольн, у спектрі якого Мафія — це погано, і він такий зі себе Рембо береться чинити їм опір, формуючи власну кримінальну структуру. Можливість поступової зміни своєї точки зору і співпраці Лінкольна з мафією чи навіть входження в неї варто відкинути взагалі — раз почали оперувати реальними містами та подіями, то слід звертати уваги на положення реальної мафії, а з ворогами, зрадниками і неіталійцями там є свої регламенти стосунків.

  І оце створення гри не про мафію, гри, де мафія з продуманої системи перетворена на тиражних ворогів — це все пахне лютим просиром. Принаймні, зараз гра ніяким чином не переконуємо в протилежному. Тому чекаємо.
  —————ї
  Курва, треба було би в бложик це вкинути, і розгорнутіше… Але нехай вже буде в коментарях

 • Кіндрат Книш

  Для мене насправді не все так погано, бо завдяки трейлеру я нарешті дізнався назву пісні, яку десь півроку силкувався згадати :D

 • Лисиця Волинська

  “Разом із ним на страту прибувають чотири друзі, в одному з яких можна впізнати головного героя із другої частини серії — Віто Скалету.

  Головним героєм третьої «Мафії» стане темношкірий хлопець”
  Wait what?
  Де Відо? Хіба він чорний? Циган же ХД

 • Ggen

  слова головного героя про сім’ю – пафосне гівно, слова хоч і правильні, але не підходять даному випадку, адже в будь-яку кримінальну структуру не відбирали лише кровних родичів або друзів, і та сама італійська мафія в своїх рядах мала людей, що входили в неї поступово, заробляючи авторитет та довіру інших з часом

Популярне