Ще один серіал DC всесвіту побачить світ вже за місяць

lucy-griffiths-joins-preacher

Нещодавно в мережі з’явився перший тизер “Проповідника” – нового серіалу AMC, за мотивами однойменного  DC-коміксу. Першу серію серіалу було замовлено 2 роки тому, і пройшови всі стадії виробництва та набувши в якості шоуранера не безвідомого Сета Рогена, стрічка врешті дісталася до телеекранів.

Синопсис майбутнього серіалу розповідає про Техаського проповідника Джессі Кастера до якого в мізки прокрався надмогутній нефілім (дитя ангела і демона), зробивши його наймогутнішої істотою матеріального світу. І, головний герой об’єднавшись з колишньою і дивакуватим ірландським вампіром (ну й компанійка) рушають на пошуки Бога.

Хоч короткий опис сюжету не викликає особливого захвату, головні герої мають багато потенціалу, і їм не бракує харизми, а готичний похмурий всесвіт дає місце для маневрів. Тож в нас є достатні шанси отримати нетиповий DC-серіал (задля справедливості, вкажу, що справжнім видавцем коміксів є Vertigo, один з імпрінтів DC) і, поки що, ця надія далеко не втрачена.  Тому чекаємо 22 травня, вмикаємо AMC і готуємося коментувати кожну секунду видива, адже хороші серіали в DC Universe – велика рідкість.

Читайте також

Огляд фільму «Ліга Справедливості»

Ліга Справедливості / Justice League (2017)

Огляд фільму “Диво-жінка”

Новий трейлер “Диво-жінки”, який вам точно сподобається

DC оприлюднила нове ігроладне відео Injustice 2

Свіжий трейлер Injustice 2 розповів, як Супермен став загрозою для Землі

Warner Bros. показала сюжетний трейлер Injustice 2

Телеканал AMC оголосив дату премʼєри нового сезону «Краще подзвоніть Солу»

Історія персонажів Suicide Squad

 • YuroLohe

  “хороші серіали в DC Universe – велика рідкість” от же хейтери прокляті, не вгодиш вам

  • Oleksandr

   Де в цих словах хейт?

   • YuroLohe

    всі дісішні серіали класні по-своєму, тому казати шо “хороші серіали це велика рідкість” може тільки хейтер, бо ж хейтити зараз так модно!

    і так вже бісять ці всі слюні в соцмережах “фууу, стріла не канонічний”, “супергьорл шалава”, вже про Костю промовчу, хай ефір йому буде пухом, а тут ше і автор з наєздами. Замість того шоб конструктивно розказати, то бідйобує якогось чорта.

    І ше в город автора камінь один: “Хоч короткий опис сюжету не викликає особливого захвату” – він шо, п”яний це писав? ну не може той синопсис НЕ викликати захват (хіба що автор хейтер, як я казав)! якась пародія, короче, а не стаття.

    • Vanya

     как и все его статьи :)

     • Oleksandr

      Не пишу статтей, тільки новини. :-)

    • “Стріла” справді шлак. Актори не вміють грати, діалоги тупі.
     Марвел фільми не вміє робити, а від ДС я можу лише про Ґотем сказати, що він хороший. Такий баланс виходить.

     • YuroLohe

      ше один хейтер. Пшов звідси!

     • Ох, лїл)))))00000)))00000
      Не піду. Не соромно тобі себе таким бовдуром виставляти?)
      Стріла шлак, ДС шлак :) ☺

    • Oleksandr

     Я маю чітку аргументовану позицію стосовно серіалів DC і можу її висловити в приватних повідомленнях, якщо Ви бажаєте. Я готовий виділити Вам час, навіть враховуючи те, що Ваша власна позиція хитка і відштовхується виключно від “скрізь хейтери”. Теребити Вашу глибоку, немов від мачете, рану, я не збираюся, та, якщо Ви дійсно готові до конструктивної дискусії, напишіть будь ласка статтю/нарис/блоґ на тему “Чому серіали DC найкращі” (або щось подібне) і якщо вона буде достатньо високої якості – PlayUа опублікує її, а я дам настільки ж вичерпну відповідь в тому ж форматі. Якщо ж Ви здатні тільки на нецензурне і неадекватне плювання слиною в стіни – сенсу продовжувати розмову не бачу.

     • YuroLohe

      Дякую, у мене і своїх статтей хватає, немає ні часу, ні натхнення розпинатись перед пустою аудиторією. Скажу коротко: Дісішні серіали не найкращі, але вони і не шлак, як люблять казати ті, кому шось десь не сподобалось. Негативних коментів про них хоч греблю гати, а позитивних, або хоча б нейтральних, зовсім мало. Я, наприклад, вдячний тим шоуранерам за кожну серію кожного серіалу, живого чи “мертвого”, бо для фана коміксів це здійснення мрій! А всі ці комунти типу “діалогі погані, актори не вміють грати, кококо” – це все дурнуваті викрутаси людей, які ніколи коміксів і в руки не брали, подивились перші 10 хвилин серії, і яким здається, шо Брейкінг Бед це топовий топ. Типові хейтери-хіпстери.

      Короче кажучи, на кожен твій аргумент я знайду такий же контр-аргумент, і від того нічого не зміниться, бо змусити все одно тебе полюбити серіал силою я не зможу, але і не дозволю їх гівном поливати, бо у пана “інші смаки”. Не подобається – не дивіться, а не триндіть в інтернетах який це шлак.

     • Oleksandr

      Нуу, тут варто зауважити що будь який діалог, публікація, чи то звичайна розмова – це перш за все висловлення власної думки. Думка ж в кожної людини залежить від набутого протягом життя емпіричного досвіду. Зауважте, що я ніде не сказав, що серіали лайно, та Ви цього просто не бачите, бо ця конфронтація необхідна Вам, як рибі вода. Я маю чітку позицію стосовного того, що мої враження від фільму, чи то серіалу не повинні залежати від того, читав я якісь окремі фоліанти стосовно цього ж всесвіту, чи ні. Хороший фільм/серіал не змушує читати комікси/книги, що полюбити його, і цьому є безліч прикладів. Ваша самовпевненість стосовно своєї позиції не може не тішити, бо схожа на релігійну… Та тим не менш, попри загальне невігластво, дякую, що залишаєтесь частиною нашої “пустої аудиторії”. Нічого в захист Вашої позиції за величезну кількість рядків я не побачив, а те що Ви вважаєте акторські гру і діалоги – другорядними, засмутило б величезну кількість людей, які вклали у вдосконалення акторський чи письменницький вмінь все своє життя і душу (Гері Олдман, брати Коени тощо). А “не подобається – не дивіться” – це вишенька на торті всього, що Ви сказали. Хороших Вам фільмів і серіалів і сонячного неба над головою!

     • YuroLohe

      погано читаєш, дядько. Хоча, закривати очі це теж талант.
      А ці новорочені словечка закинь назад в тезаврик, вони на мене не діють.
      Гарного дня.

  • Crovv

   а що не так? достойні речі – тільки Ґотем..всякі флеші і стріли програють марвеловским серіалам у всьому.
   а ну іще непогане “Таємниці Смолвілля”

   • Vanya

    Тайни Гомнолвиля, о дааа “непоганий” лул)
    единственный плюс этого сериала, что он дал старт новомодным сериалам
    мелодраматический сюжет, и вечно ноющий уэлинг – кромешный ад
    сезонов пять вообще в мусор.

 • Здається, про Проповідника вже давно відомо

Популярне