Сновидіння про The Witcher 3: Wild Hunt | Інший погляд

Автор: Олекса Мельник

Вже чимало видань на поводу у людських мас, які в свою чергу пішли на поводу у маркетолоґів, нагородили The Witcher 3 званням Гри року. Однак ця гра не заслуговує такої високої відзнаки з низки простих причин, про які поговоримо у першому випуску «Сновидінь про…».

 • Автор ідеї і балакун — Олекса Сновида Мельник.
 • Монтаж — Богдан Зіновий.
 • Текст ніхто не писав — це чиста імпровізація.

У ролику використано запис ігроладу Олекси, а також уривки з рекламних роликів гри.

Останні відео

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Порадник ґеймера: Січень 2018

Monster Hunter: World

Огляд Hello Neighbor

Hello Neighbor

Перший стрім року: Tomato Way

ЩоВКіно: Січень 2018

Найвеличніший шоумен / The Greatest Showman

PlayNews #314 — підсумковий

Bethesda Happy Holidays Merry Christmas

Останній стрім року

American Truck Simulator

Стрім Garshasp: The Monster Slayer

 • Dmytro92

  “Е…”
  Це мій коментар

 • Ggen

  в мене, наприклад, відьмак в кінці залишився живий, переїхав з Тріс в Ковір, якщо я не помиляюсь, і Цірі теж лишилась жива, провівши певний час в компанії нашого героя, перейнявши всі його вміння та науку, продовжила справу відьмаків. можливо хтось скаже, що такий кінець не надто збігається з книгами, або хтось таки мав померти, мені все одно, у мене кінець був такий і він мені сподобався, гарно, коли всі залишаються щасливими

 • Vitaliy Pob

  Щось новеньке, було приємно слухати Олексу цих 16 хвилин)

 • Dmutro Shumanskuy

  Як на мене ще один недолік відкритого світу гри є так звані “abandoned sites”. Після звільнення яких отримуєш одне й те саме раз за разом, а відчуття що ти впливаєш на світ гри так і не з’являється (

 • Павло Скоропадський

  Стосовно того, що це не рпг гра. То так згоден, проте хіба поперені ігри в серії були чисто рольовими?

 • Роман

  не знаю чи фанат я чи ні. Але…

  А “Сновідіння” і на діла будуть робитися для окремих людей?

  Хочеться бігати всюди і куди заманеться, але місії закінчуються далеко від стовпів? що? раніше швидкого пересування взаглі не було і нормально жили.

  Ролики, які показуються в прогрузочному екранні швидше скрашують саме завантаження, так вони набридливі, але не думаю, що їхньою основною ціллю було нагадувати про завдання і зновж таки, якщо багато раз не завантажувати збереження, то їх взагалі немає.

  Провали от цих додаткових завдань наоборот скрашують гру, тому що світ існує і без Герольта (про це до
  речі розробники говорили)

  Про кінцівки – їх багато, ви говорити виключно за декілька.

  Так, “криві руки”, це ваші слова.

  Порівнювати бойову систему Відьмака і Епохи дракона? де в Відьмаку потрібна реакція і хороша дрібна моторика, а в Епосі Дракона просто натискати на вміння? серйозно? і особисто в мене затримок не було.

  Так є не приємність бігати туди і назад? Але про який вперед говориться? Тут відкритий світ і своє життя, логічно, що якщо певний персонаж є в одному місті, то він там і буде зажди, хіба по сюжету і його житті щось зміниться.
  Про еротику взагалі не доречно. я в грі на таке не відволікався. Ну є цицьки і є. А з підлітків таку гру мало хто потягне.

  Глюки, то так є. Але в порівнянь їх мало.

  Якщо не “Відьмак 3” гра року, то кому на вашу думку потрібно було віддати цю нагороду?

  Олексо, ви хороший диктор, у вас цікаві стріми. Але якщо плюєте на об’єктивність і надалі будете продовжувати в такому дусі, складаються сумніви щодо вашого професіоналізму.
  PlayUA хороший ігровий портал, та деколи ви перегинаєте палку через те, що ігри стають погані через ваші особисті розчарування і не виправданні очікування і цього останнім часом трішки стало більше.

  Не розцінюйте мої слова, як щось особисте. Я давній фанат PlayUA і бажаю йому тільки кращого.

  • Тут висловлена більшість моїх думок, отже, погоджуюся з паном.
   Олексо, правду кажучи, не розумію твого нав’язливого бажання довести усім навколо, що “Дикий Гін” – лайно. Так, тобі гра не сподобалась. Так, більшості спільноти гра сподобалась. Це твоя думка, ми її поважаємо. На цьому й розійдімось.

   • Dmutro Shumanskuy

    А слова “дійсно хороша гра” стали означати “лайно” ?

    • Олекса мене зрозумів. Та й ви зрозуміли, думаю ;)

 • Мабуть, не треба посилати хейтерів та заклятих фанів Відьмака, адже у суперечках саме ним було обіцяно це відео, якщо не помиляюсь.

  І у грі кілька кінцівок.

  Відео загалом сподобалось.

 • Instigator

  Згідний, абсолютно, в частині відкритого світу. Він псевдо-відкритий і зі швами, але той факт що він неймовірно красивий має місце.
  Частково згідний з проблемами бойової системи, занадто просто, навіть на найвищому рівні важкості, банально кидаєш на себе квен перед боєм, натискаєш 2 рази ЛМК і 1 раз Alt.Таким чином в мене проходили всі бої, байдуже скільки було супротивників. Для прикладу танець відьмака в першій частині, коли Геральт уже “прокачений” мені набагато більше імпонує.
  Не згідний в плані еротики, я мусив дивитися тільки,здається, дві еротичні сцени, того що були вони в ході квесту, я просто минав всі борделі і взагалі можливості, які випадали Геральту.
  Абсолютно не згідний з думкою про жахливі квести, як основні так і додаткові. Олексо, ви серйозно? Не цікаві квести? Гріх ціна Відьмаку тоді, він тільки і випливає за рахунок квестів, це найбільший його +, великий і жирний. Як все в цьому світі йде у порівнянні, я не можу пригадати ні одної гри (принаймі в цьому році) в якій би були настільки цікаві завдання.
  По факту відео, висмоктуючи із пальця недоліки, прагне продемонструвати який же поганий цей Відьмак, що весь світ з’їхав з глузду і всіх обманули, це рубрика така нова?
  А взагалі сподобалося. (доречі фанів гри Олекса послав щиро, а хейтерів з вічливості, щоб фанам було не обідно)

 • Kostryba Oleksandr

  Згоден з деякими міркуваннями (світ гри доволі порожній, пересування ним втомливе), але в цілому я грою залишився задоволений. Не найкращий відкритий світ і т.д,, але як гра по “Відьмаку” вона для мене відбулася, і мені цього вистачило. Не ідеальна гра, але займає почесне місце в моєму особистому топі.

 • Oleg

  Хочу наперед вибачитись,нікого не хочу образити…Але я не дуже зрозумі навіщо цей ,дозволю собі сказати ,,огляд,, взагалі потрібний,адже наперед зрозуміло що буде море тих хто за і тих хто проти.Отже виходить що це відео ,як в першій частині сказав пан Олекса(грубо кажучи не для фанатів і хейтерів),просто для тих хто розчарувався у грі і призначене для заспокоєння ,що ти такий не один.Ну так ,я не вважаю що я дуже сяю розумом ))) та всеж я не зрозумів…хоча може саме на те воно і ,,Сновидіння,,Ну а думку Олекси я поважаю,і відео непогане та всеж так афішувати свою думку ,для мене це трохи перебір.Дякую.

  • Навіщо за цією логікою взагалі робити огляди? Адже й так зрозуміло, що буде море тих, хто за, і тих, хто проти?

   • Oleh

    Ну взагаліто я навіть не вважаю це оглядом ,я назвав це ,,оглядом,,в лапках,що в свою чергу має різницю.Звичайно що огляди повинні бути,і огляди на playua надзвичайно цікаві і професійні але це не огляд а думка окремої людини,огляд по Відьмаку вже був і він був цікавий.Я хотів сказати що кожен може зняти відео-звернення із своїм відношенням і своєю думкою по грі.Щоб мене правильно зрозуміли ,в моїх очах це виглядало як окремий сюжет ,відео,про думку однієї людини про гру,грубо кажучи кожен в коментарях зробив те семе,але зжато і без відео.

 • Соболев Дмитрий

  Цікаво, а з яких пір просто хороші ігри не можуть ставати іграми року, коли конкурентів просто не існує ? Минулий рік усі пам,ятають ? Хто отримав звання “Гри року” ? От вам і відповідь. Деякі знайомі нам люди навіть стверджували під час одного із стрімів, що там ліпше графіка ;) А недоліків і в минулих частинах було доволі багато.

 • Назар Борко

  мені інколи здається що Олекса просто не хоче бути більшістю, от всім гра сподобалась а він хоче вирізнитись з натовпу, чи навпаки коли всі вважають гру посередньою йому неймовірно подобається

  • Andriy

   Як на мене гра вийшла нудною і переоціненою. Іди поговори з тим , вбий того, принеси те… Єдине що відрізняє Відьмака 3 від інших ігор такого типу – сеттинг. Тобто підмініть сетиннг на більш шаблонний – і все , отримуємо таку ж шаблонну гру. Але ж гра не має відрізнятись від інших лише сетиннгом, чи не так?

 • ХОРОБРЕ СЕРЦЕ

  То хай не буде більшістю, краще такі ігри не грати, а то но позорити ігрові шедеври не розумію навіщо тут працюють люди які колись не були зацікавленні в іграх? Йдіть бавтись якесь Маріо не подобається то навіщо перед усіма вимахуватись краще зробите? Давайте!!! Я бачу знову мені прийдеться захищати честь Відьмака, до людей не доходить по людськи!!!!

 • Svyatoslav

  Мені відео сподобалось, все було детально розібрано і описано. Сам у Відьмака не грав, але з багатьма словами Олекси на рахунок рольової гри згідний. До речі те що Відьмак немає конкурентів на гру року, то це дійсно правда. Дякую Олексо за цікавий матеріал і надіюсь, що сновидіння на цьому не зупиняться. Взагалі було б круто, якщо такі рецензії виходили б зразу після релізу гри, тоді легше було б зробити вибір перед покупкою.

 • sixshooter

  Я купив дорогезну відюху, але гра виявилась грою. Ну зовсім не реальність. Не можу миритися з умовностями комп*ютерних ігор, тому буду критикувати. Поганий відьмак, поганий поганий

 • Cas

  Особисто я ще не мав змоги пограти W3 через відсутність відповідного заліза. Трішки бавився у своїх друзів, але того часу недостатньо аби погоджуватися або не погоджуватися з думкою Олекси стосовно саме цієї гри. Проте, мені сподобався випуск “Сновидінь”, оскільки аспекти про які йшлося у відео стосуються і багатьох інших ігор.
  Згоден також з думкою щодо еротики, як в іграх в цілому, так і зокрема в серії The Witcher. Якщо в грі є можливість відносин між персонажами, і розробниками представлена можливість довести ці відносини до логічного фіналу – хочеться бачити щось естетично красиве. А CDPR після першої частини серії, досягши значно більших технічних можливостей, в творчому плані спустили всю романтику в звичайне порно.
  P.S. Нова рубрика (маю надію, що одним випуском справа не закінчиться) сподобалася, щоправда після перегляду складається враження ніби гра гівно гівняне і борони Боже хтось надумає гратися в відьмака (а я думаю все ж не настільки кепсько). З радістю чекатиму нових випусків:)
  P.S.S. Наприкінці відео мовиться про допомогу проекту руками і гривнею. А в посиланні “Допомогти проекту” йде мова тільки про гроші. Виникає питання: яким саме чином можна допомогти руками?

 • B11zzard

  Слава Богу Відьмак 3 став грою року. Західні критики ще не втратили розум і смак. Були такі побоювання, особливо після оцінок фоллауту. Що до самої гри – Відьмак одна з найкращих ігор ever. Після неї, як після The Last of Us стає сумно, бо усвідомлюєш, що такі ігри з’являються раз в декілька років, а між ними доводится давитися “фастфудом”. Надія, що в жанрі RPG вийде щось краще на протязі наступних п’яти років “крайне мала”. Серія TES, яку я безмежно люблю не славиться сюжетом і персонажами, та й після фоллауту віра в них підірвана, а Bioware просто не здатні випустити гру класу Відьмака. Хіба що поляки з кіберпанком самі себе і переплюнуть.

 • Max

  Для мене лише пару недоліків у грі. Це дуже маленька кількість замовлень для відьмака (на дошках замовлень їх мало, а замість якійсь інфо хлам) і відсутня глибина з підготовкою до цих завдань. Ця тема повинна була бути більш розкритою, тому що це хліб відьмака. Наприклад, немає завдання з бруксою, яку розробники показували в сінематик. Також наскільки пам’ятаю, що хоча деякі монстри з’являються тільки в ночі, але наприклад для вовколаків не врахована фаза місяця тощо. Також мене дуже дратує спрощення з алхімією, коли тобі не потрібно шукати вогнище, а є можливість медитації у будь-який момент. Також дратує автоматичне поповнення мікстур через медитацію з алкагестом. Масла для зброї виготовляється лише раз і на всю гру. Ці спрощення дуже дратують. Дякувати Богу, що вони на віщих складностях залишили необхідність їсти їжу для лікування. А то би гра ну дуже була казуальною. Що стосується відкритого світу, то він дуже став відкритий порівняно з першими двома частинами. І він більш живий ніж у Dragon Age: Inquisition і не відчувається таким штучним навіть після виконання всіх побічних завдань. А я люблю обидві ці гри і грав в них дуже багато.

  Але пане Олекса для більшості ваші зауваження це лише якісь ваші враження, так дійсно “Сновидіння”. які не мають ніякого відношення до критики. Але дякую за ваші думки.

  І незважаючи на всі зауваження (а критикувати можна дуже довго будь-що), для мене Відьмак 3 є Грою Року з великої літери. У цьому році ми не бачили нічого більшого і прекраснішого. Якщо брати до уваги, то у Фоллаут 4 я навіть не захотів грати на старті, бо це провал року, але не образився би наприклад, якщо б грою року обрали Bloodborne.

 • Андрій

  для тебе скайрим ідеальна гра

 • Андрій

  подивився Сновидіння і мені захтілось пограти в відьмак 3 :)))))))

Популярне