Star Wars: Battlefront — найуспішніша гра серії

Цим повідомленням хочемо відзначити успішний старт продажів Star Wars: Battlefront. За даними swbstats.com цей шутер є найпопулярнішим серед володарів PS4 (145 тис. гравців за останні 24 години). Власників XO, яким прийшлася до вподоби нова забавка майже вдвічі менше (81 тис.). ПК-ґеймерів нова гра цікавить менше за всіх (40 тис.). Загалом за останні 24 години повоювати у світі Зоряних Війн відважилися понад чверть мільйона гравців.

А доки точаться баталії у Battlefront, пропонуємо вам ще раз подивитися трейлер нового хіта із серії Star Wars.

За даними GfK Chart-Track на цю мить гра побила всі рекорди за об’сягом продажів забавок серії Star Wars на Туманному Альбіоні. За перший тиждень у Великобританії було продано на 117% більше копій Battlefront ніж Star Wars: The Force Unleashed, яка є попередньою найуспішнішою грою Star Wars. Також слід зазначити, що шутер є лідером продажів крайнього тижня у Великобританії.

Якщо ви ще не встигли насолодитися забавкою, рекомендуємо переглянути наш стрім який відбувся 23 листопада.

May the Force be with you!


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Pan Diman

    Хоч моя думка й дуже суб’єктивна, та це не успіх. Або просто немає бажання називати це так. Маркетинг дійсно вдалий, графіка чудова (найкраща серед ігор цього року), але, на жаль, це не гра, що заслуговує на успіх. Більше того, це радше рекомендація зайвої трилогії, ніж гра, хоч і доволі красива.

    Якою б успішною вона не була, легендарною вона не стане.