Total War тепер теж підлизує китайцям. Зустрічайте, Three Kingdoms!

Китай — це справжнє золоте море, яке останніми роками повально приваблює кіно- та ігротворців. Саме тому китайцям підлизують усі. Повністю золоті скіни для зброї, специфічні скіни для персонажів та цілі тематичні заходи з китайським колоритом зустрічаються чи не в кожній популярній грі, від Dota 2 до Overwatch. А мавп’ячий цар Сунь Укун/Вуконг — найтиражованійший персонаж у мистецтві після Ісуса Христа та Шерлока Холмса.

Тож нема чого дивуватится, що винятково комп’ютерна серія Total War вирішила з помпою вийти на найбільший ринок ПКі-гор у світі (це Китай, якщо ви досі дивним чином цього не зрозуміли). І для цього розробники розіграли воістину козирну карту — конфлікти епохи Троєцарства.

Total War: Three Kingdoms — а саме так називається нова велика історична гра серії — перенесе гравців у 190 рік, у буремні роки китайської історії. Номінально країною править хлопчик-імператор Лю Ші, однак він є лише маріонеткою в руках тирана Донг Жуо.

Втім, поки імперія знемагає під ґнітом бородатої паскуди, воєводи з найвпливовіших династій Китаю укладають союз задля подолання Жуо. Але чи витримає ця єдність перевіку виснажливою війною, чи котрась із новоявлених династичних монархій, Вей, Ву чи Шу, захоче здобути владу над усіма іншими та об’єднати Землі Китаю під одним стягом?

 

І перший трейлер, і описовий текст на сторінці гри в Steam натякає, що Three Kingdoms, на манір серії Total War Warhammer, матиме повноцінних героїв, які зможуть власноруч переломити хід бою. Лу Бу, Лю Бей, Ґуан Лю, Жанг Ляо та інші герої, знайомі не-китайцям за серією Dynasty Warriors, знову одним ударом кластимуть десяток ворогів, просто в іншому форматі.

Вихід гри Total War: Three Kingdoms запланований на осінь 2018 рокуВтім, якщо ви хочете пережити яскраві баталії епохи Троєцарства, але до масивних стратегій типу Total War вашы мозок та руки не надаються, то не оминіть увагою рубанку Dynasty Warriors 9, яка вийде на ПК і консолях значно швидше —13 лютого.

Читайте також

Некросфінкси та лазери з очей — у новому DLC для Total War: Warhammer 2

Анонсовано Total War Saga: Thrones of Britannia

Total War Saga: Thrones of Britannia

Total War: Rome II повертається з новим доповненням

Total War: Rome II

Розробники об’єднають докупи Total War: Warhammer I та II

PlayNews #296 — Total War Saga, Overwatch…

Творці Total War розповіли про Total War: Warhammer Ⅱ та нову історичну гру

Нова частина Total War у історичному сеттинґу вже у розробці

Новий Total War: WARHAMMER II

 • Рома Береговий

  А я казав, що наступний великий історичний TW буде про азійські краї!

  • Yuriy Burda

   Ну так Китай вже давно напрошувався. Є підходящий історичний період і ще не засвітився у серії. А тут ще й китайський ігровий ринок розвивається. Всі зірки зійшлися.

 • Yuriy Burda

  От ідея з героями в історичних тотал ворах мені якось не дуже. Краще б вони їх залишили у фентезійному вархаммері. А в історичних іграх робили традиційну механіку без полководців-термінаторів.

 • Interzeroid

  “Total War тепер теж підлизує китайцям” – а до того підлизувала японцям з Shogun? А також підлизувала італійцям з Rome? А кому ж тоді підлизує Total Warhammer?

  • Oleh Kulikov

   Оркам і рептилоїдам (залежно від частини)

 • Станіслав Єреміца

  дякую за оперативність) ви перші, кого я підтримую на патреоні !

 • Flying Scotsman

  загаловок трохи занадто))

 • Olexiy Kachkowskiy

  А ще японською Сун Вуконг – Сон Ґоку.

Популярне