Тиждень безкоштовного World of WarCraft

У зв’язку з тим, що скоро виходить нове доповнення до World of WarCraft: Warlords of Draenor. Компанія Blizzard вирішила підігріти публіку, даючи 7 безкоштовних днів гри. Якраз можна перевірити, що сталося з вашим улюбленим класом, як змінився WoW і чи варто взагалі повертатися до світу Азероту, а комусь лише познайомитись з ним. А плюс до цього — унікальний контент — передпатч, який буде тривати до виходу гри, тобто до 13 листопада.

aAOC82t

Кажучи про „уніккальний контент“, я не маю на увазі щось неймовірне, це лише декілька завдань, які нічим не відрізняються від інших, новий супутник, нове звання, ну і звісно, досягнення, яке буде занесено в категорію „Великі досягнення“. Тому якщо хочете лише спробувати, що таке World of WarCraft і з чим його їдять? То починайте вже, але якщо є думки стосовно серйозного проходження рейдів і ви добре знайомі з грою, то краще використайте цей халявний тиждень, коли вийде доповнення.

Кому цікаво, переходьте за цим посиланням.

Доступно лише тим, у кого зараз нема підписки!


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Max Blashnikov

  Хоть бери и начинай обратно в вов играть, тяжело его забыть=)

 • вадім полюхович

  Ще зі школи мене застерігають щодо ВоВ. Кажуть, запропонує якись друг разок безкоштовно. “Та тільки раз, що може статись?” А потім я втянусь і захочу ще, але мені вже тільки за гроші продадуть. Стану речі з дому таскати в ломбард. А потім і взагалі всі гроші на підписку викину, спати буду на вулиці. А дні наповняться пошуком ігрової сесії.
  Деякі мої друзі навіть підсили і запрошують мене, але я знаю, що після короткочасної подорожі в фантастистичне і віртуальне життя у ВоВ повертаєшся в реальний світ, який здається просто грязним, тухлим и забагованим витвіром індуса-девелопера Бога.
  Доречі, фільм навіть є про це: “на іглі”, чи “на ігрі” зветься, не пам’ятаю точно.

 • Добра спроба, Вовчику, але — ні!!! Люди, грайтеся у Defiance. Вона справді безкоштовна і в ній є цікавий сюжет, який розвивається паралельно з виходом однойменного серіалу.

 • О, а я якраз хотів глянути на новий патч, і майже вже заплатив за місяць, а тут таке щастя привалило :)

 • Маркіян Мацях

  Там ж ітак до 20-того рівня безплатно,чим ж ці “7 безкоштовних днів гри” відрізняються ?

  • тим що до 20 рівня це для людей в котрих немає аккаунтів, а тут для всіх хто просто давно не заходив у ВоВ, як наприклад я. І скажу я вам, вов змінився на краще і це прекрасно.

   • Маркіян Мацях

    Хммм,як на мене Гнів Короля-Ліча покищо залишається найкращим доповненням =)

    • Ну вони повернулись до чогось схожого на Ліча, порізали стати, зробили чудову історію. Блізи виправились

     • Маркіян Мацях

      хм ціквво ))

 • Didok

  Шось на сайті після оновлення глухо і пусто, майже нічого цікавого…