В GTA V додадуть лоурайдери

gtaolowriders-1-1920

Скоро здійсниться те, чого так довго чекали фанати GTA V. Наступного тижня для онлайн-складової гри вийде безкоштовне оновлення, яке додасть у гру лоурайдери і ще купу нового контенту.

Оновлення, яке так і називається «Lowriders», додасть на мапу автомайстерню Benny’s Original Motor Works, в якій можна до невпізнання модифікувати власну тачку. Але перед тим потрібно зайти на веб-сайт автомайстерні в ігровому інтернеті та замовити відповідні деталі. Після цього можна сміливо приганяти свого залізного друга та поставити йому нову гідравліку, яка перетворить авто у справжній лоурайдер. Крім того, в автомайстерні Бені можна придбати сабвуфери, нові варіанти оформлення салону та безліч інших покращень для авто.

Разом з оновленням гравцям стане доступне те, що раніше було можливим лише завдяки модам, та й те тільки в самітній кампанії. Під цим я маю на увазі можливість вмикати/вимикати двигун, відкривати двері, багажник та капот. Врешті решт, радіо дозволять слухати, перебуваючи біля авто — не обов’язково сидіти у ній. Хіба не круто?

А ще у грі з’явиться нові місії, режими, одяг, варіанти зачісок і, звісно, ж зброя, серед якої буде мачете.

Вийде оновлення 20 жовтня тільки для PC, PS4 та Xbox One. Старі консолі більше не підтримуватимуться апдейтами.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Маленькі реперята будуть задоволені! ^___^

  • Роман Коваленко

    Обов’язково придбаю гру коли повернусь з армii)