Випробуйте підводні човни у World of Warships

Від сьогодні у World of Warships доступна третя з Хеллоуінських операцій. «Жах глибин» надає гравцям змогу випробувати новий клас кораблів — підводні човни, роблячи World of Warships тактично глибшою, додаючи у ігролад третій вимір.

Операція «Жах глибин» триватиме до 21 листопада. За три тижні у гравців буде можливість випробувати в бою п’ять моделей підводних човнів з унікальними компоновками та командирами:

  • Barracuda з командиром Victor F. Einstein
  • «Кроха» з командиром Mina Hurray
  • Gerfalcon з командиром Іваном К. Улибіним
  • Seelöwe з командиром Lazarus Centurio
  • Killer Whale з командиром Klaus V. Teslau

Спочатку на усіх гравців чекатиме Barracuda. Розблокувати інші підводні човни можна, якщо виконати особливі умови під час «Жаху глибин» та Хеллоуінських операцій минулих років («Порятунок “Трансільванії”» та «Промінь у темряві»), що відкриті цього року.

Підводні човни будуть доступними тільки під час події. Вони боротимуться з уже знайомим гравцям уособленням зла: лінкором «Распутін».

Додавання підводних човнів — важливий крок у розвитку гри: третій вимір сильно змінює ігролад. Помітність і можливості для атаки залежать від того чи знаходиться підводний човен на поверхні, на перископній чи на великій глибині. Також потрібно слідкувати за запасом кисню та уникати глибинних бомб і торпед есмінців та крейсерів.

Після завершення хеллоуінської події, команда проаналізує відгуки гравців та прийме рішення про додавання підводних човнів у гру, в якості п’ятого класу кораблів, на постійній основі.

Читайте також

Wargaming і Альфа-Банк Україна випустили картки для ґеймерів

Плани World of Warships на 2016 рік

Стрім World of Warships (ЗАПИС)

World of Warships вистрелить релізною гарматою у вересні

Щоденник розробників World of Warships — ігровий рушій

Стрім бети World of Warships

Кому ключів World of Warships? (Оновлено)

Прев’ю World of Warships

Популярне