War Thunder — оновлення 1.45 під назвою “Сталеві генерали”

Компанія Gaijin Entertainment анонсувала глобальне оновлення для War Thunder, яке отримало назву “Сталеві генерали” і вийде до кінця цього року.

Разом з оновленням у грі з’явиться американська наземна техніка та багато іншого.  І доречі оновлення 1.45 зовсім невипадково отримало назву “Сталеві генерали”. За традицією, багато танки в американській армії носять імена прославлених генералів. До прикладу M4 Sherman названий на честь героя Громадянської війни генерала Вільяма Шермана, а M26 Pershing —  тезка генерала часів Першої світової війни Джона Першинґа.

З оновленням “Сталеві генерали” ряди наземної техніки War Thunder поповнять 30 американських танків і самохідних зенітних установок, а також нові радянські і німецькі бойові машини. І звичайно, всі ігрові нації отримають нові літаки.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Сергей Трофимов

    Не зовсім так. Оновлення запустили на основний сервер сьогодні. Але 30 машин не будуть зразу додані в гру. Американська техніка буде додаватись порціями, потестують – додадуть. Чому так мало про це оновлення ви написали?? Там багато нових функцій додати, типу буксир(трос) потім кулемети та нова техніка СРСР та Германії.