Якою буде графіка у Fallout 4?

Fallout4_graph01_1315x315

Графічна складова Fallout 4 — одне з найболючіших питань ґеймерів, що чекають гру. Студія-розробник Bethesda вирішила не відмовчуватись в стороні, а присвятила цьому цілу статтю у своєму блозі.

Найперше розробники нагадали, що гра використовуй Creation Engine, який, проте, зазнав серйозних вдосконалень. Після релізу Skyrim ігророби взялись за перебудову графічного ядра, додавши нову систему фізичного рендеру, поліпшивши динамічне освітлення і додавши кожному виду матеріалу (чи то, костюм героя, чи то дерево, чи метал) більш живий та реалістичний вигляд.

Fallout4_graph01

Наприклад, щоби створити об’ємний світловий промінь, який проламується через віття дерев та забруднене повітря, розробникам довелося звернутись до спеціалістів з компанії Nvidia, які погодились допомогти. При цьому технологія не буде ексклюзив ПК-версії, а доступна на всіх трьох платформах.

Матеріали більш правдоподібніше намокають і реагують на вітер та інші погодні умови пост-ядерної Америки. Обробка зображення теж набула динамічного характеру — багатство колірних фільтрів і загальна насиченість картинки створить максимально відповідну атмосферу в залежності від погодних явищ, місця та часу доби.

Врешті-решт, розробники не забули похвалитися власною зібраністю та згуртованістю, що в результаті втілилось у розумний баланс між графікою, ігроладом та продуктивністю.

Щоб там не казали, графіка — не найсильніша сторона гри. Може, воно й на краще. Побачимо 10 листопада.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • jaguar_arx

  Графоній і в третьому фолауті був не найсильнішою стороною. Проте добра оптимізація і детальна промальовка світу дали хороші враження від гри. Набагато гірше, коли якість типу мега-крута, але гра дає таке слайдшоу, що місцями просто руйнує геймплей, як колись було в Hellgate London.

 • Traveler

  якщо буде цікава історія, заповнений світ, то достатньо і рівня “скайриму” на макс…

 • По скріншотах здається, що графіка достатньо хороша, і тим більше думаю основна частина покупців якраз таки не на графіку орієнтується в силу технічних особливостей своїх ПК. А ігри з дійсно цікавим геймплеєм виходять дуже рідко.

 • Антон Циб

  ” і реагують на вітер на та інші погодні умови” – приберіть зайве “на”.

 • Бодя

  Щоб там не казали, графіка — не найсильніша сторона гра.
  не “гра”,а “гри”