Зміни в системі колекційних карток Steam

Valve продовжує покращувати Steam й систему рекомендацій магазину. Цього разу зміни, які призначенні зменшити кількість непотребу, торкнулися колекційних карток.

Головна проблема в тім, що існують “розробники”, які створюють “ігри” не для продажу, а лиш для фарму карток і весь заробіток іде саме з них. Згенерувавши ключі, “розробники” роздають їх власним бот-акаунтам, а вони вже фармлять картки й продають їх. Хитро чи не так? Хоч Valve теж може заробляти на подібному, ці “ігри” часом попадають в рекомендації Steam, а цього Вентилі вже допустити не можуть.

Щоб прикрити “крамничку” для подібних “розробників”, в Steam вводиться рейтинг довіри і поки гра не отримає цієї “довіри” картки не випадатимуть. Цей рейтинг базується на кількості проданих копій гри і чи грали у гру справжні ґеймери чи ні. Коли гра проходить перевірку, усі гравці отримають колекційні картки, навіть якщо гра вже пройдена. Таким чином зі Steam пропадає сміття, а усі незручності, які відчуватимуть користувачі, будуть проявлятися у запізнілому надходженні карток.

Більш детальніше про зміни в системі колекційних карток можна прочитати тут.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Хм, на словах непогано, але подивимось, як буде на ділі.

  • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

   Буде менше карток, менше можливостей відбити вартість гри.

 • MqM

  а то загадили трешом