6 речей, які треба знати про Outriders

На Е3 нам розповіли вкрай мало про кооперативний шутер Outriders, тому перегляньте ролик, в якому розробники зі студії People Can Fly розповідають про 6 речей, які варто знати про гру.

1. Outriders — нове творіння польської студії People Can Fly, яка створила вибухові шутери Bulletstorm та Gears of War: Judgement. Втім, чимало працівників студії працювали над першою частиною Painkiller, тому вони точно вміють робити “м’ясо”. До всього, за останні роки компанія значно розрослася, і тепер у PCF працює понад 200 осіб, а до “мозкового центру” в Польщі додались також підрозділи у Великобританії та США.

2.  В основі сюжету та ґеймплею лежатиме таємничий Сигнал, який веде наших персонажів кудись. Тобто місії відкриватимуться за схемою “ми знайшли сигнал і треба глянути, що це за дідько”, але разом з тим цей сигнал згодом потім приведе нас по сюжету в абсолютно неймовірні місця.

3. Планета Єнох, де розгортаються події Outriders, — доволі безперспективна колонія, тому тутешні поселення здебільшого складаються з пролетарських халуп. Та і сам сетинг гри далекий від “лискучої” наукової фантастики з вискоими технологіями. Тут сіро, брудно й жорстко — як буремні 90-і, тільки на іншій планеті.

4. Свого персонажа можна буде створити з нуля й кастомізувати на ваш смак. А герої, бачені в трейлерах — це лише заготовки, створені художниками студії.

5. Монстри у світі Outriders теж підходять для створення різних типів сутичок — є і різна шкодлива летюча погань, і вертляві ікласті покидьки, і здоровецькі хрінотища, які одному ну ніяк не здолати.

6. Кооператив у грі розрахований максимум на трьох гравців. І що приємно, долучатися/покидати гру можна в будь-якій момент — ніяких вам зітхань через лобі та марудні перепідключення, якщо щось піде не так.

Реліз Outriders заплановано на 2020 рік на PC, PS4 та Xbox One.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Outriders все ще не стала прибутковою

Outriders

Студія People Can Fly, розробники Outriders, шукають працівників у Львові та Кракові

Outriders

Age of Empires IV та Outriders: які ігри скоро з’являться у Game Pass

Outriders

Автори Outriders досі не отримали грошей від видавця

Outriders

Що можна виграти на PlayUA у червні?

People Can Fly придбала аутсорс-студію, яка допомагала робити Outriders

Outriders

Outriders. Польський шутер на трьох (Огляд)

Outriders

Автори Outriders придбали студію Phosphor Games

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: