6 речей, які треба знати про Outriders

На Е3 нам розповіли вкрай мало про кооперативний шутер Outriders, тому перегляньте ролик, в якому розробники зі студії People Can Fly розповідають про 6 речей, які варто знати про гру.

1. Outriders — нове творіння польської студії People Can Fly, яка створила вибухові шутери Bulletstorm та Gears of War: Judgement. Втім, чимало працівників студії працювали над першою частиною Painkiller, тому вони точно вміють робити “м’ясо”. До всього, за останні роки компанія значно розрослася, і тепер у PCF працює понад 200 осіб, а до “мозкового центру” в Польщі додались також підрозділи у Великобританії та США.

2.  В основі сюжету та ґеймплею лежатиме таємничий Сигнал, який веде наших персонажів кудись. Тобто місії відкриватимуться за схемою “ми знайшли сигнал і треба глянути, що це за дідько”, але разом з тим цей сигнал згодом потім приведе нас по сюжету в абсолютно неймовірні місця.

3. Планета Єнох, де розгортаються події Outriders, — доволі безперспективна колонія, тому тутешні поселення здебільшого складаються з пролетарських халуп. Та і сам сетинг гри далекий від “лискучої” наукової фантастики з вискоими технологіями. Тут сіро, брудно й жорстко — як буремні 90-і, тільки на іншій планеті.

4. Свого персонажа можна буде створити з нуля й кастомізувати на ваш смак. А герої, бачені в трейлерах — це лише заготовки, створені художниками студії.

5. Монстри у світі Outriders теж підходять для створення різних типів сутичок — є і різна шкодлива летюча погань, і вертляві ікласті покидьки, і здоровецькі хрінотища, які одному ну ніяк не здолати.

6. Кооператив у грі розрахований максимум на трьох гравців. І що приємно, долучатися/покидати гру можна в будь-якій момент — ніяких вам зітхань через лобі та марудні перепідключення, якщо щось піде не так.

Реліз Outriders заплановано на 2020 рік на PC, PS4 та Xbox One.

Читайте також

Огляд Bulletstorm: Full Clip Edition

В CS:GO запустили нову операцію

В Україні стартували продажі оновленого 14-дюймового ноутбука Acer Swift 5

«Джокер 2» відміняється?

Cyberpunk 2077 вступає в фінальну стадію розробки

За мотивами Sniper Elite зроблять настільну гру

Amazon створить свою Stadia, з Блек-Джеком та Стрімерами

Нова Pokémon побила рекорд зі швидкості продажів ігор для Switch

Популярне