People Can Fly придбала аутсорс-студію, яка допомагала робити Outriders

Не так давно була новина, що компанія People Can Fly, яка нещодавно випустила Outriders (наш огляд), придбала нову студію у Чикаго. Виявляється, що на цьому придбання польських ігротворців не припиняються. Вони також викупили студію Game On, яка спеціалізується на допомозі іншим компаніям у створенні різних ігор та фільмів.

Розробники з придбаної студії працювали над низкою відеоігор, серед яких є Outriders. Для цього проекту аутсорсери записували рухи за допомогою Mo-Cap, працювали над анімаціями, сінематиками та звуком. Також у портфоліо Game On є Control (наш огляд), Baldur’s Gate 3 та The Outer Worlds (наш огляд).

Придбання обійшлося People Can Fly майже у 7,8 мільйонів доларів. Завдяки цій інвестиції у розробників з’явиться не лише більше працівників, але й власна студія для запису рухів тіла, міміки обличчя та звуку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Outriders все ще не стала прибутковою

Outriders

Студія People Can Fly, розробники Outriders, шукають працівників у Львові та Кракові

Outriders

Age of Empires IV та Outriders: які ігри скоро з’являться у Game Pass

Outriders

Автори Outriders досі не отримали грошей від видавця

Outriders

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Outriders. Польський шутер на трьох (Огляд)

Outriders

Автори Outriders придбали студію Phosphor Games

Розклад стрімів на 7-11 квітня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: