«Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів
Якщо ви давно мріяли спробувати себе у ролі творця коміксів, то зараз саме час. Адже «Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів, який триватиме аж до початку фестивалю «Аль Мор 2020».
Вимоги:
- На конкурс приймаються роботи в жанрі фентезі
- Раніше неопубліковані роботи (в тому числі й у мережі)
- Обсяг роботи: від 3 до 24 сторінок
- Журі розглядає тільки завершені твори (якщо це серія, то вона має бути сюжетно завершеною)
- Роботи приймаються українською мовою. Дозволяються роботи без слів
- Від одного автора не більше однієї роботи
- Вік учасників не обмежений
- Розмір сторінки: 170*260 мм (+3 мм з кожної сторони)
- Формат: tiff. Розширення: 300 dpi. Кольорова система: CMYK
Винагороди:
- 1 місце – 3000 гривень, диплом, друк у збірці конкурсних робіт видавництвом Northern Lights та перетворення роботи переможця на відеокомікс
- 2 місце — диплом і друк у збірці конкурсних робіт
- 3 місце — диплом і друк у збірці конкурсних робіт
Також круті роботи, що не ввійдуть до трійки переможців, будуть надруковані у збірці, видавництвом Northern Lights.
Члени жюрі конкурсу
Одним з членів журі конкурсу буде Ярослав Кот (Білорусь). Ярослав захистив PhD з драматургії в Єльському університеті (США), магістр з психологічних наук, МВА. Бізнесмен, автор книг і статей по наративу, розробник ігор. Писав сценарії до ігор, коміксів і вистав. З 1996 року вже публікується в США та інших закордонних країнах.
Катерина Пархоменко — ілюстраторка, художниця та авторка графічної новели «Відлюдники» (виходить у видавництві “Вовкулака”), створювала обкладинки для музичних альбомів, ілюструвала сучасні горор-збірки та українську класику. В “дев’ятому мистецтві” перевагу надає європейським бандесіне. Обожнює створювати химерні образи, збудовані на народному містицизмі та забобонах.
Олександра Лісон (Польща) — куратор, візуальний художник, любитель відеоігор. У 2015 році закінчила ступінь магістра в Художньому університеті в Познані. У 2011-2012 навчальному році вона отримала стипендію ректора Художнього університету в Познані. У 2014 році Олександра отримала грант Міністерства культури та національної спадщини для проекту «Подвійний – сліпий», організованого SAVVY Contemporary. Лабораторія форми – ідеї в Берліні. Вона брала участь у світових та національних виставках, таких як Визначні випускники виставки Польських академій образотворчих мистецтв, XIX Міжнародний фестиваль мистецтв INTERAKCJE. Олександра працює в галузі цифрового живопису, інсталяції, скульптури та перформансу, зацікавлена у вивченні та просуванні концепт-арту. У 2018 році розпочала міжнародний конкурс цифрових мистецтв «Crystal Canvas Game Graphics» у співпраці з Poznan Game Arena – найбільшою виставкою комп’ютерних ігор у Центральній та Східній Європі.
Володимир Кузнєцов (Україна) – письменник, сценарист, музикант та гейм-дизайнер, що пише в жанрах горор, містика та темне фентезі. Разом із Катериною Пархоменко є автором графічної новели «Відлюдники» що буде видана видавництвом «Вовкулака». Часто ґрунтує свої твори на реальних історичних подіях і обожнює «тверду» історичну прозу. В коміксах доволі прискіпливий і надає перевагу радше реальним іменам, ніж видавництвам та всесвітам.
Марічка Панфьорова (Україна) — бакалавр філології у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Цікавиться не лише коміксами, але й фольклором, давньою літературою, а також модернізмом.
Разом із сестрою керує сторінкою «Хмарять Мари». У співавторстві з нею створила комікс «Шукаючи Годо».
Оповідання опубліковані в журналі «Однокласник» та збірці «Короткі та дуже короткі історії». Має третє місце в конкурсі фентезі-оповідань фестивалю «Аль Мор» 2018 за оповідання «Майстер Мови», а також відзнаку журі в літературному конкурсі видавництва «Смолоскип» 2019 за збірку оповідань «Образи образ».
Еван Вольф народився, виріс та працює в Україні. Незвичайне ім’я отримав завдяки своєму різнонаціональному корінню.
З 2016 року – власник магазину коміксів, директор і керівник видавництва NORTHERN LIGHTS. Видавництво розпочало свою діяльність з випуску ґік-журналу «Таверна Ґіка». Пізніше займалося випуском класичних книг, а після цього взялося за ліцензування коміксів українською мовою.
У 2018 році на фестивалі Comic Con Ukraine 2018, Еван Вольф презентував перший перекладений ним комікс за ліцензією MARVEL – «ВЕНОМ. Тремтіння». Того ж дня, на світ вийшов перший український комікс «Параблог», де Еван Вольф виступає сценаристом. «Параблог» був тепло зустрітий читацькою аудиторією, а сам сценарист здобув неабияку славу серед поціновувачів коміксів.
Еван Вольф не зупинився на одному тайтлі та видав ще одну власну історію під назвою «Пангея», яка стала не менш успішною, аніж «Параблог».
Водночас він перекладає такі американські комікси як «Нові месники: Все помирає», «Абсолютний Росомаха проти Халка» та «Назад у Майбутнє» і «Людина-Павук: Інший», які вийшли під другий Comic Con Ukraine.
У березні 2019 року Евана Вольфа запрошували на радіо, аби він поділився успіхом свого роду занять.
Прийом творів здійснюється з 11 травня 2019 до 20 січня 2020 року. Оголошення переможців: 23 лютого 2020 року, на фестивалі «Аль Мор» у Києві. Переможці отримають повідомлення та запрошення на фестиваль не пізніше ніж 15 лютого 2020 року. Автори, які беруть участь у конкурсі, автоматично надають згоду на використання їхніх творів у конкурсі та подальшу публікацію в цифровому та друкованому вигляді. Із запитаннями, звертайтеся до голови журі — Марічка Панфьорова ([email protected]).
Подати роботу можна за допомогою форми за посиланням. Не бійтеся проявляти свої творчі пориви та нехай щастить!
Партнери конкурсу: видавництво Northern Lights і компанія Huion. Інформаційний партнер: Веб-журнал “Світ фентезі”.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)
-
«Це була б гра року, якби не проблеми з продуктивністю та помилки»: перші оцінки S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)