Продемонструйте художній талант у конкурсі цифрового малюнку «Аль Мор 2020»
Якщо ви добре знайомі з особливостями образотворчого мистецтва, а ваші роботи викликають захват у близьких людей, тоді не варто приховувати свій талант. Тим паче, коли за власні старання можна отримати хороший приз. 21 вересня розпочався прийом заявок на конкурс фентезійного цифрового малюнку «Аль Мор 2020». Розкрийте свій талант зображенням неймовірних світів разом з «Аль Мор» та генеральним партнером конкурсу компанією Huion. Редакція PlayUA, веб-журнал «Світ Фентезі» та онлайн-медіа “Букви” радо підтримуємо подібну ініціативу..
Вимоги до учасників:
- Для участі в конкурсі підходять цифрові малюнки будь-якого стилю.
- Зображені події відбуваються в будь-якому фентезійному світі — як у тому, що вже існує, так і вигаданому вами.
- Ваша робота повинна бути оригінальною, створеною спеціально для фестивалю.
- Розмір роботи 210×297 мм (формат А4).
ЧЛЕНИ ЖЮРІ КОНКУРСУ
Одним з членів журі конкурсу буде Анна Соколова (Україна) — художник-дизайнер. Нагороджена дев’ятьма медалями і статуеткою «Крилата Ніка».
- 1987 – 1991 р.р. – Республіканська художня середня школа ім. Т.Г. Шевченка м. Київ. Факультет живопису. За фахом – художник-живописець.
- 1995 – 2001 р.р. – Національна Академія образотворчого мистецтва і архітектури м. Київ. Факультет графічного дизайну. За фахом – художник-дизайнер, графік.
З 1996 року викладач – методист вищої категорії ДХШ№ 7 м. Києва з живопису, малюнку, графіки, скульптури, станкової та декоративної композицій, а також пісочної анімації.
Олександра Лісон (Польща) — куратор, візуальний художник, любитель відеоігор. У 2015 році закінчила ступінь магістра в Художньому університеті в Познані. У 2011-2012 навчальному році вона отримала стипендію ректора Художнього університету в Познані. У 2014 році Олександра отримала грант Міністерства культури та національної спадщини для проєкту «Подвійний — сліпий», організованого SAVVY Contemporary. Лабораторія форми — ідеї в Берліні. Вона брала участь у світових та національних виставках, таких як Визначні випускники виставки Польських академій образотворчих мистецтв, XIX Міжнародний фестиваль мистецтв INTERAKCJE. Олександра працює в галузі цифрового живопису, інсталяції, скульптури та перформансу, зацікавлена у вивченні та просуванні концепт-арту. У 2018 році розпочала міжнародний конкурс цифрових мистецтв «Crystal Canvas Game Graphics» у співпраці з Poznan Game Arena – найбільшою виставкою комп’ютерних ігор у Центральній та Східній Європі.
Dmitry Drynov (Білорусь) — керівник і співзасновник школи комп’ютерної графіки і розробки ігор Polygon.by (Мінськ, Білорусь). Засновник інкубатора ігрових проєкт Polygon Gamelab. Член правління білоруського чаптера міжнародної асоціації розробників ігор (IGDA Belarus)
Переможець отримає 1000 грн і графічний планшет HUION HS64 від генерального партнера конкурсу компанії Huion. Подаючи заявку, ви даєте згоду на використання вашої роботи в межах проєкту зі збереженням авторства. Роботи приймаються з 21 вересня 2019 року до 5 лютого 2020-го.
Представлення найкращих робіт і оголошення переможця відбудеться 22 лютого 2020 року на фестивалі “Аль Мор” у Києві. За додатковою інформацією та запитаннями звертайтеся до координатора конкурсу (Інна Скиба: [email protected]).
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)
-
«Це була б гра року, якби не проблеми з продуктивністю та помилки»: перші оцінки S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)