Alan Wake 2 — 13 хвилин прототипу гри

Ми довідалися, що у світ могло вийти продовження містичного трилера — Alan Wake 2. Чому могло? А тому що розробники Remedy поділилася з Polygon видивом прототипу гри. Ні, це не анонс і навіть не натяки на розробку. Співробітники Remedy кажуть, що аби створити щось цікаве, іноді потрібно вчасно зупинитися і взяти паузу. В інтерв’ю виданню Polygon вони розповіли, чи слід чекати продовження, і навіть показали 13 хвилин ігрового процесу, знятого з прототипу другої частини. Саме тому ви зараз побачите те, що найімовірніше ніколи не стане грою.

[iframe id=”http://player.ooyala.com/iframe.html#pbid=2ff6d6fff2b2457bb9ea2cfcf77dc25b&ec=xvamptdDoWSjH9x1X26iVeiDdpnbNxhS&doc”]

Це рання, але робоча версія гри. Тож, якщо у вас виникло відчуття „добре, що це хоч не платне DLC“, просимо не квапитися з висновками. Розробники самі усвідомили для створення Alan Wake 2 їм потрібно титанічно попрацювати, а не просто розбавити стару забавку новими місцинами і додати кілька ігроладних особливостей.

Попри чудові продажі оригінальної гри та відгалуження (4,5 млн. копій), Remedy не поквапилася узятися за продовження. Багато в чому через необхідність написати настільки ж виразний, логічний і цікавий сценарій, за який чимало людей полюбили оригінал. Гравці могли критикувати одноманітний ігролад, криву анімацію облич, недосконалу графіку, але мало хто прискіпувався до сюжету. І Remedy це знала.

З проблемою „другої частини“ [Alan Wake – прим.] студія зіткнулася ще коли працювала над Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

Розповів творчий керівник і сценарист Remedy Сем Лейк

Я з радістю повбивав майже усіх героїв у Max Payne. Тому це стало проблемою, коли ми почали робити сиквел. Це навчило нас, що якщо хочемо зробити продовження Alan Wake, то повинні думати про це від початку. З Alan Wake ми відразу вирішили, що сиквел буде, тому продумували речі наперед, коли мова зайшла про героя, та його історію. Відразу після того, як гра вирушила на полиці магазинів, студія зайнялася розробкою Alan Wake 2. Та далі декількох прототипів справа не зрушила.

Сем Лейк зазначив, що вони досі думають над тим, аби колись повернутися до Alan Wake 2. Але зробити це зможуть не раніше, ніж вийде Quantum Break.

І це чудово. Бо рідко зараз знайдеш серію ігор, яка ще не покладена на конвеєр. Якщо розробникам потрібен час, ґеймерська спільнота може і зачекати. Лиш би не було, як з Half-Life 3

Втім, Quantum Break буде закінчений в 2016 році, і якщо зараз буде позитивна реакція після показу цього ґеймплею, то видавці можуть передумати.

Читайте також

Тепер у Steam можна придбати Control без доповнень

Control

Видавництво «Боривітер» виходить на коміксовий ринок із анонсом «КОДИ»

Control з’явиться у Game Pass для ПК уже цього тижня

Control

Сем Лейк показав чорновик сценарію нової гри від Remedy

Control святкує 2 000 000 придбань. Усе завдяки новому поколінню консолей

Control з’явиться в Xbox Game Pass у грудні

Control

Оновлення з графічними покращеннями Control для наступного покоління консолей перенесли

Порівняння Demon’s Souls Remake з оригіналом гри (OLDboi)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: