Анонсовано Dragon Bones, свіже доповнення до The Elder Scrolls Online

З моменту виходу останнього масштабного доповнення до The Elder Scrolls Online пройшло трохи часу, гравці оббігали Морровінд вздовж та впоперек і бажають добавки. Й ось Zenimax Online Studios вирішила полегшити очікування фанатів та анонсувала Dragon Bones — майбутнє доповнення до TESO з великою кількістю свіжого контенту.

Насамперед згадки вартують два нові підземелля: Scalecaller Peak та Fang Lair. Пройти їх ви зможете як у звичайному режимі, так і в якості ветерана, з підвищеною складністю. В обох випадках вам доведеться пробиватися через натовп свіжих противників, які стануть одними з контентних новинок доповнення.

Також у Dragon Bones з’являться нові набори спорядження, колекційки, досягнення та предмети. Поки видавець не конкретизує список новинок, але вже зараз відомо, що кожен гравець під час перших відвідин одного з нових підземель отримає маску Renegade Dragon Priest у якості подарунка.

Та не тільки контентно розважатимуть нас творці The Elder Scrolls Online. Разом зі свіжим доповненням Dragon Bones ми отримаємо оновлення гри, яке переробить систему спорядження, систему зберігання речей удома та багато іншого.

Усі абоненти ESO Plus отримають Dragon Bones задарма, тоді як іншим гравцям доведеться витратитися для його придбання. А от оновлення, ясна річ, буде безкоштовним для усіх власників гри.

Читайте також

Краєвиди Саммерсету показали у ігроладному відеоролику TES Online: Summerset

TES Online

Події наступного доповнення TESO розгортатимуться у регіоні Summerset

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited — дата релізу та інше

Doom 64 вийде на консолі і ПК в березні 2020

Чи слід чекати Diablo 4 на Blizzcon?

Sunless Skies: Sovereign Edition вийде на консолях у 2020

Кривавий урожай в Borderlands 3

«Відьмак: Полювання» — хроніки показу фан-фільму в Україні

Відьмак: Полювання

Популярне