Анонсовано “Козаків 3” від GSC!

Сьогодні GSC Game World підірвали інтернети анонсом продовження класичної серї “Козаки”. “Козаки 3” будуть першим проектом студії після декількарічної паузи, причини якої досі невідомі.

4

Отож, як стало відомо з масивного прев’ю від порталу Polygon, що більш ніж повністю складається з бла-бла-бла, головною метою розробників є створення гри, автентичної у всіх відношеннях.
Кожен солдат матиме власний ШІ, показники життя і бойові параметри. Гра дозволить більш точно керувати не тільки цілими загонами юнітів, а і кожною бойовою одиницею зокрема, що дозволить якісніше проводити розвідку, розставляти артилерію тощо.

Якщо глянути на скріншоти, стає зрозуміло, що “Козаки 3” є свого роду HD-римейком оригінальних Козаків, але з новим сюжетом… І це чудово! Гра дозволить обрати одну з 12 націй, серед яких вже знайомі гравцям Франція, Англія, Росія, Україна, Пруссія / Австрія тощо.

3

Крім історичного режиму з кампанією, гра пропонує самітний і мультиплеєрний режими з гнучкими налаштуваннями. Мережевий режим дозволить битися максимум 7 гравцям на одній мапі. Це може бути побоїще “всі проти всіх”, командна баталія живих гравців, або вона ж, але зі залученням ШІ.

2

Місцевість буде відігравати важливу роль, визначаючи дальність польоту снарядів і їх ефективність. Досвідчені ґеймери зможуть використовувати ландшафт для отримання переваги і можливості маневрування.

1

Розробники планують збільшити число націй до 20 і кількість юнітів до 8000, як і в оригінальних Козаках, однак це радше післярелізні плани. Також планується повна підтримка модів від самісінького релізу, адже “Козаки 3” вже зі старту міститимуть редактор мап.

Реліз, до речі, заплановано на цей рік.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Історія успіху культових Козаків від GSC (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 06 095836

Що є сенс встигнути взяти в останні дні літнього розпродажу на GOG?

Ювілей “Козаків”: легендарному творінню GSC Game World — 20 років!

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розігруємо ключі Cossacks 1-3 та American Conquest

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Антон Большаков — про славу, гроші та найуспішнішу українську студію

Антон Большаков / AB Games

GSC анонсувала міні-доповнення до «Козаків 3» під назвою «Варта високогірʼя»