baldur's gate 3 20230915171910

Baldur’s Gate 3: де знайти пекельне залізо?

Автор: Олег Куліков @AbsoKulikov

Пекельне залізо (Infernal iron) — рідкісний ресурс у Baldur’s Gate 3, потрібний для проходження особистого квесту Карлак, однієї з наших супутниць. Щойно розпочнеться квест «Вогняне серце», нам слід буде знайти й віднести ковалю Даммону кілька шматків пекельного заліза, щоби той зробив покращення для серця Карлак. На щастя, тих шматків пекельного заліза в грі є зі запасом, тому можете не перейматися, якщо не зберете їх усі.

Квест бажано почати ще в Смарагдовому гаю, але якщо ви його попустите, то зможете надолужити в другому акті — Даммона можна буде знайти в корчмі «Останній промінь». Але тільки за умови, що в першому акті ви не стали на бік гоблінів.

Де знайти пекельне залізо?

1 акт

1. Вимерле селище
Навпроти однойменного телепортаційного переходу є будинок коваля (замкнений підвал, засипана діра в підлозі на першому поверсі). Візьміть у кімнаті ключ до підвалу (або ж розгребіть завал), спустіться в майстерню і в скрині на узвишші (обережно, в ній пастка) заберіть шматок пекельного заліза.

2. Сховок Зентарим
На північний захід від «Спочинку Вокін» знайдіть вхід до сховку Зентарим. Там ретельно обстежте камери, в одній зі скринь буде шматок пекельного заліза.

3. Табір гоблінів
У святилищі, позаду «тронної зали» ватажка гоблінів Разґліна, є скарбниця. Там вас чекає черговий шматок заліза.

4. Підморок, Темногорн
У Темногорні знайдіть каменяра Кіта й у розмові з ним пройдіть усі три перевірки. У нагороду за це він дасть вам шматок пекельного заліза.

2 акт

1. Рейтвін
У містечку знайдіть будівлю Гільдії каменярів, а вже всередині на видному місці лежить пекельне залізо.

2. Крага Шар
Пройшовши загадку з тіньовим каменем і силовим полем, ви опинитеся на роздорожі. Ідіть у східне крило, знайдіть чудовисько, яке просив убити Рафаель, здолайте його в бою і тоді на додачу до потрібного за сюжетом тінього вокаменю ви отримаєте ще й пекельне залізо. Якщо ж ви домовитеся з демоном, то отримаєте тільки тіньовий камінь, без заліза.

3. Крага Шар
Опісля йдіть у західне крило, бо вам усе одно слід поговорити з Бальтазаром. Однак буквально перед потрібною вам кімнатою буде невеличка скарбниця. В одній зі скринь лежить пекельне залізо.

3 акт

1. Залізний трон
Під час квесту з порятунку бранців Ґорташа ми потрапимо до однойменної підводної тюрми. У кімнаті з відчиненим люком на столі лежить черговий шмат пекельного заліза.

2. Цех Сталевої варти
Узявши квест на знищення Сталевої варти Ґорташа, ви неодмінно потрапите в цю локацію.  Після низки сутичок, ви потрапите вглиб цеху, де зіткнетеся з механічними ворогами. Один їхній різновид, а саме Вартові пекельного вогню, мають шанс після знищення залишити вам шматок пекельного заліза. Інакше кажучи, тут нема гарантії здобуття, але якщо ви зібрали всі попередні шматки, що це для вас уже не грає якоїсь ролі


Інші посібники для гравців у Baldur’s Gate 3:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Очищувачі повітря Dyson: чому варто купити перед настанням літа

Автор: PlayUA

dyson 01

Що таке фільтр-регулятор повітря

Автор: PlayUA

air

Топ TV для ігор на консолі

Автор: PlayUA

gaming tv 01

Конячки підкорились? Як пройшов третій етап KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Гладкий Максим

p.ua.ferrari challenge

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

Автор: Анна Колінчук

DDrace Network

Як створити рекламний ролик, який продає

Автор: PlayUA

video production 02

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Автор: PlayUA

acer wifi

Що таке ігровий смартфон

Автор: PlayUA

gaming phone 03

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: