BiG — чемпіони DreamHack Masters Europe

Німецький колектив BiG, який в останньому оновленні рейтингу кращих команд світу втратив чотири позиції та посів 24 місце, став чемпіоном DreamHack Masters Europe.

Матч ґранд фінау, в якому на німців вже очікував колектив G2, обіцяв бути важким, що робило його більш цікавим для вболівальників та глядачів, проте, не так сталося як гадалося. 

По правилах турніру, ґранд фінал розігрувався до трьох перемог в матчі. Безперечним фаворитом зустрічі був колектив G2, який буквально за день до ґранд фіналу вибив BiG з фіналу верхньої сітки в нижню, де німцям довелось позмагатись з FaZe Clan у матчі за вихід у ґранд фінал. Також, за регламентом французи мали одну автоперемогу, оскільки пройшли свій шлях по верхній сітці.

Стадія вибору карт:

  • G2 викреслюють Overpass
  • BIG викреслюють Train
  • G2 обирають Vertigo
  • BIG обирають Nuke
  • G2 обирають Dust2
  • BIG обирають Mirage

Відігравши першу зустріч на карті Vertigo, французький колектив показав впевнену гру, чим ще більше підігрів фанатів. Матч тривав недовго і закінчився впевненою перемогою G2 з рахунком 16-6.

Вже по завершенню першої карти, колективу G2 залишилось забрати всього одну перемогу, яка б гарантувала команді чемпіонський титул, проте, німці вирішили показати свій рівень на повну. Наступні 2 карти пройшли дзеркально по відношенню першої. Колектив BiG показав феноменальну підготовку та з легкістю обіграв опонентів з рахунками 16-5 на карті Nuke та 16-6 на Dust2. Вирішальною картою для обох команд стала mirage, матч на якій достойний навіть фіналу чемпіонату світу. Впевнені раунди від обох колективів розхитували результат то в одну, то іншу сторони. Оскільки ця карта була вирішальною, команди показали всі свої козирі, що й призвело до додаткових раундів. Результат карти — 19-17. 

Чемпіонат DreamHack Masters Europe подарував глядачам море емоцій, вражень та неперевершеної гри. Це один з небагатьох турнірів, на якому було багато несподіваних результатів таких як переворот групи командою Ninjas in Pijamas, новий рекорд Олександра s1mple Костилєва, та ґранд фінал, де команда BiG також встановила рекорд ставши чемпіоном, який програючи з рахунком 0-2 зумів відігратись, а в результаті і перемогти. 

Всього фінальну зустріч дивилось 276,959 людей, що є найбільшим показником за весь турнір. 

Результати DreamHack Masters Europe

Читайте також

Gamers Without Borders анонсують благодійний турнір з CS:GO. Призовий фонд — $2 000 000

Gamers without borders

North покидають DH Masters Spring: результати групи А

DreamHack Masters Spring 2020

Результати другого ігрового дня DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

DreamHack Masters Spring 2020

Результати першого дня DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

DreamHack Masters Spring 2020

Humble Bundle випустили новий набір у співпраці з Stardock

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

У Dying Light розпочалася нова подія та безкоштовні вихідні

Dying Light

У березні підписники PS Plus отримають рімейк Final Fantasy VII

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: