Результати першого дня DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

19 травня стартував перший ігровий день DreamHack Masters Spring 2020 – Europe, який зібрав 16 європейських колективів у боротьбі за квоту на мейджор — чемпіонат світу.

Нагадаємо, що перша стадія турніру — групова, відтак, всі шістнадцять колективів поділені на чотири групи. В кожній групі пройдуть матчі в форматі “кожен з кожним” до двох перемог у матчі.

Відкривати турнір випала честь двом датчанським колективам Astralis та Heroic, про який ми вам коротенько розповімо.

Розпочався матч на карті de_train, виборі команди Heroic. Перший пістолетний раунд, де вище згадана команда починала за сторону атаки — показав шанувальникам, що матч буде не простим. Heroic продемонстрували свої напрацювання закидавши базу А димами настільки, що спокійно, у повному складі змогли зайти в так званий плент, та встановити бомбу, не втративши при цьому жодного гравця, проте захистити її на жаль не змогли. Обидві команди продемонстрували свої напрацювання та показали круту гру, яка, не закінчилась в основний час і з рахунком 15-15 команди відправились на додаткові раунди. 19-16 за Astralis. Відправляємось на наступну карту.

Наступним місцем зустрічі команд стала de_inferno – вибір Astralis.

Пістолетний раунд на цій карті був не менш цікавим. Astralis розпочинали за атаку. Пробившись в точку А з значними втратами, все ж змогли встановити бомбу, залишивши її захист на Якоба jUGi Хансена, проте впоратись з двома противниками, які просто загнали його як звіра в глухий кут — він не зміг.

Обидва колективи підійшли до першого матчу з особливою підготовкою та продемонстрували дуже круту гру. Були і важкі клатчі 3 в 1, і не менш важкі вибивання плентів. Здавалося б Heroic не вистачило зовсім трішки, аби виграти цей матч, проте, Astralis вкотре продемонстрували, що не просто так знаходяться на першому місці у всесвітньому топі команд. 16-14 переходимо до наступного матчу.

G2 проти North

Завершальний матч першого ігрового дня DreamHack подарував шанувальникам кіберспорту гарну гру на трьох картах. Датчани з North від самого початку взяли гру в свої руки. Починаючи за сторону захисту французи спромоглися взяли всього 5 раундів, закінчивши першу половину 10-5. Відчувши свою перевагу на власній карті North довели гру до кінця з рахунком 16-10.

Другою картою матчу G2 – North стала de_inferno – вибір французів.

На другій карті, G2 вирішили показати хто в матчі фаворит. Розпочавши зустріч за сторону атаки, Kennys і компанія виграли 10 раундів, а після зміни сторін довели справу до кінця і вивели гру на рахунок 16-8.

Вирішальна зустріч команд відбулась на de_dust 2.

Третя карта стала чи не найбільшим матчем-інтригою першого дня DreamHack. Вболівальники, як і букмекерські контори були впевнені у перемозі французів, адже їх попередні результати буквально тиждень назад дозволили хлопцям потрапити у фінал ESL One: Road to Rio – Europe, проте у North на цей матч були свої плани.

Вигравши першу сторону з рахунком 9-6 G2 не змогли втримати натиску датчан, та у важкій боротьбі програли карту 16-14. Варто віддати належне команді North, адже ні ейс від французького снайпера, ні мінус три на пістолетному раунді від hUnter’a не змогли зламати їх дух та бажання перемогти. GG North.

Автор: Олександр Бойко

Читайте також

Під яким кольором грають найкращі стрільці в CS: GO?

Counter-Strike:Global Offensive

Кіберспортивні організації ESL та DreamHack об’єдналися

ESL

BiG — чемпіони DreamHack Masters Europe

BiG

Natus Vincere покидають DreamHack Masters

HLTV оновили всесвітній рейтинг команд з CS:GO

Complexity, Heroic та Team Spirit покидають DreamHack Masters Spring Europe

Relog Media анонсували серію турнірів із CS:GO

Ninjas in Pyjamas вчинили переворот на DreamHack Masters Spring 2020: Europe

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: